Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка струменевих картриджів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Переважно для друку в домашніх умовах використовуються струменеві принтери. Це обумовлено тим, що коштує такий апарат втричі дешевше за недорогий лазерний пристрій. Але сам струменевий друк коштує значно дорожче. Витратників вистачає ненадовго, а вартість оригінальних комплектуючих непомітна. В результаті друк коштує дорого. Але щоб заощаджувати, можна вчасно заправляти розхідники та насолоджуватися якісною печаткою.

  Як виконується заправка

  Заправка струминних картриджів у Києві

  пропонується в сервісному центрі від професіоналів з багаторічним досвідом.

  Етапи виконання процедури:

  1. Акуратно розбирається корпус картриджа і забираються залишки чорнила.
  2. Промивається ємність для чорнила.
  3. Промиваються друкуючі сопла.
  4. Заповнюється розхідник чорнилом високої якості з відмінною пігментацією. Чорнило ретельно підбирається до моделі і має чітко відповідати оригінальним параметрам.
  5. Перевіряється заправлений розхідник у практично стерильних лабораторних умовах.
  6. Заклеюються друкуючі сопла за допомогою спеціальної стрічки, щоб запобігти попаданню повітря в сопла під час перевезення.

  Особливості заправки струминного розхідника

  Струменевий принтер має певні відмінності від інших пристроїв. Він характеризується тим, що його картриджі заправляються чорнилом, а не тонером, як у випадку з лазерним апаратом. Струменеве друкувальне обладнання розроблене для друку невеликої кількості сторінок. Оскільки чорнило в них у більшості виробників швидко закінчується і його необхідно поповнювати.

  Крім того, чорнило може пересохнути, якщо принтер довго не використовується за призначенням і зберігається в невідповідних умовах. У такій ситуації додатково перед заправкою доведеться прочистити в ньому голівку. Варто звернути увагу на те, що струминний картридж оснащений електронікою, яка може дати збій при першій спробі виконати заправку. Це може статися з різних причин, наприклад, через статичну електрику, стрибка напруги в електромережах. При цьому його неможливо буде надалі використовувати.

  Тому не допускайте серйозних несправностей із вашим розхідником. Звертайтеся відразу до Сервісного центру «Грінтекс» у Києві, де фахівці знають все про струменеві принтери та розхідники для них. Вони без проблем заправлять будь-які, навіть засохлі картриджі, а ви зможете суттєво заощадити.