Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів Epson

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Заправка принтера Epson – це досипання тонера в бункери картриджів. Процедура досить складна та пов’язана з ризиком забруднення квартири або офісу. Щоб не пошкодити пристрій, краще звертатися до сервісного центру.

  Що входить у послугу

  Якщо закінчився тонер, не потрібно одразу купувати нові витратники. Оригінальні пристрої можна перезаправляти кілька разів без погіршення якості друку. Якісна заправка складається з кількох етапів:

  1. Діагностика з печаткою тестових сторінок (дозволяє визначити, чи потрібно заправити картридж Epson або відремонтувати).
  2. Розбирання пристрою та його очищення від залишків тонера.
  3. Очищення компонентів: ракеля, леза дозування, фотобарабан, полірування магнітного валу, валу первинного заряду.
  4. Заповнення бункера тонером, обробка фотобарабану старт-пудрою.
  5. Діагностика стану ущільнювачів, змащування шестерень.
  6. Складання пристрою.
  7. Друк тестових сторінок та видача комплектуючого замовнику.

  Виконати цю роботу в домашніх/офісних умовах складно, а іноді й неможливо через відсутність необхідних для розбирання, очищення, змащування інструментів та матеріалів.

  Де заправити тонер

  Не обов’язково приїжджати до нас в офіс, щоб доставити та забрати пристрій. Ми маємо кур’єрську службу, яка працює з 09.00 до 18.00 по буднях.

  Заправка принтера Epson триває 15-20 хвилин. Пристрій буде готовим до роботи в день замовлення. При готівковому розрахунку ми привеземо вам комплектуюче до кінця робочого дня, за безготівкового розрахунку – після зарахування оплати на наш банківський рахунок.

  Додаткові переваги:

  Щоб замовити послугу, дзвоніть за номером телефону. Якщо бажаєте, щоб ми зв’язалися з вами, залиште заявку, заповнивши онлайн-форму. Щоб заощадити 10% вартості послуги, приносьте розхідники в будь-який з наших офісів.