Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка лазерних картриджів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Основним недоліком принтерів вважається висока вартість їхнього використання. Виконає ремонт приладу лише досвідчений професіонал за наявності обладнання та інструментарію.

  Багато користувачів спостерігають, що якість друку погіршується при використанні тонера в картриджі, знижується чіткість відбитків. Але не потрібно купувати оригінальний розхідник, оскільки це коштуватиме половину ціни нового принтера. Щоб заощадити, потрібно своєчасно дозаправляти картридж. Заправка лазерних картриджів здійснюється майстрами сервісного центру «Грінтекс». У разі потреби вони виконають ремонтні роботи, відновлять картридж або заправлять його тонером.

  Переваги заправки лазерних картриджів

  Повторне використання картриджів продовжує їх термін експлуатації та зменшує кількість утилізованих пристроїв, що допомагає зберегти довкілля.

  Здається, що заправка розхідника – не складне завдання, але не варто робити це самостійно. Рекомендується заправку довірити професіоналам зі спеціальним обладнанням, інструментами, досвідом та знаннями. Майстри зроблять все грамотно та нададуть гарантію на виконані роботи.

  Нюанси та етапи заправки лазерних картриджів

  Крім заповнення картриджа тонером, необхідно виконати якісне очищення ємності від залишків засохлого чорнила. Тонер – це пудровий матеріал, частинки якого менше пилу. У разі прокидання прибрати його можна лише спеціальним обладнанням.

  Виробники стимулюють користувачів до купівлі нових витратних матеріалів. Але майстри можуть обійти захист за допомогою заміни чіпів, перепрошивки пристрою. Очевидно, що з грамотним обходом захисту принтера справляться лише фахівці. Новачки можуть спровокувати серйозні поломки, а тонер внаслідок своєї токсичності може призвести до отруєння.

  Етапи робіт:

  1. Діагностика для визначення необхідності відновлення картриджа перед заправкою.
  2. Розбірка деталей.
  3. Очищення від тонера, що залишився.
  4. Чистка деталей, фото-барабану, валу.
  5. Заповнення ємності тонером.
  6. Змащення шестірні, перевірка ущільнювачів та складання пристрою.
  7. Тестування на принтері, після чого пристрій кладеться у темний пакет.

  Фахівці виконають усі роботи оперативно та професійно. Для виклику кур’єра дзвоніть або залишайте онлайн-заявку на сайті сервісного центру.