Киев, ул. Большая Васильковская 132

FAQ

У цьому розділі ми постараємося зібрати разом найпоширеніші запитання про заправку картриджів, і максимально доступно відповісти на них.

У чому полягає вигода від заправки картриджів?
Економія від заправки картриджів вагома. Вона може становити 50 – 95% від усіх витрат на друк. Розмір вигоди залежатиме від виду витратних матеріалів, цін на витратні матеріали, способу заправки і вартості роботи майстра. Крім прямої економії, можна зробити істотний внесок у збереження довкілля. Замість того, щоб викидати щоразу картридж після використання, ви дасте йому можливість ще “попрацювати”, а отже, менша кількість витратних матеріалів забруднюватиме нашу планету.
Яка максимальна кількість заправок струменевого картриджа?
Середнє число заправок можна визначити в 5 – 7 разів. Однак у деяких виняткових випадках можна заправити і до 25 разів. Можливості такого багаторазового використання залежать від типу картриджа і методів його дозаправки. Фахівці компанії “Грінтекс” обирають найщадніші методи заправки картриджів, з мінімальним механічним і хімічним впливом на його деталі, працюють на сучасному обладнанні та використовують якісні матеріали. За рахунок цього кількість заправок збільшується в кілька разів.
Яка максимальна кількість заправок лазерного картриджа?
Незважаючи на те, що виробники картриджів для будь-яких принтерів виготовляють їх із розрахунком одноразового використання. Різні виробники забезпечують різний запас на різні свої моделі оргтехніки. Тому складно точно назвати конкретну цифру кількості заправок. Варто зазначити, що потрібно завжди дивитися на якість друку і не допускати незліченну кількість заправок. Адже з кожним заправленням розхідник буде зношуватися. Середнє число заправок лазерного картриджа – це 4-5 разів. Але і після цього не варто поспішати його викидати, якщо якість не змінилася на гірше. Потім, у разі погіршення роботи, можна його відновити і продовжити експлуатувати.
Якщо ви користуєтеся неякісним, товстим, не призначеним для лазерного друку папером, то зношуватися картридж буде сильніше. Так само не піде йому на користь заправка неякісним тонером, а також використання приладу в запиленому приміщенні.
Якість у заправленого картриджа гірша, ніж в оригінального?
Виробники принтерів заповнюють свої оригінальні картриджі не повністю, тобто їхня ємність напівпорожня. Ми ж заправляємо картриджі повністю, на рівень граничної можливості.
Тому ті картриджі, які заправляють фахівці компанії “Грінтекс“, друкують довше за оригінальні лазерні на 15%, струменеві – на 10-30%.
Ресурс заправленого картриджа такий самий, як і в оригінального?
Останнім часом можна помітити загальне прагнення до комп’ютеризації буквально всього навколо. І насамперед це стосується ведення бізнесу у великих компаніях, різноманітних операцій державної ваги, навчального процесу в різних школах і вищих навчальних закладах, та інших сфер життя сучасного суспільства. І неможливо навіть уявити собі подібні установи без таких звичних усім пристроїв, як принтери, факси, сканери та ксерокси, адже буквально скрізь постійно необхідно друкувати дуже великі обсяги документації.
Час виконання робіт із заправки картриджа?
Швидкість виконання замовлення залежить від того, в якому стані перебуває картридж. Якщо струменевий картридж, стан якого можна оцінити як добрий, заправляється на спеціальному обладнанні, то знадобиться всього за 5 хвилин. Більш зношені струменеві картриджі можуть потребувати більше уваги, і їхня готовність буде не пізніше наступного дня. Незношені лазерні картриджі теж заправляються нами за лічені хвилини, а точніше – в межах 15 хвилин, а якщо знадобитися замінити деталі, то в межах півгодини.
У Greentex ціни нижче, ніж у конкурентів?
Ми намагаємося не завищувати ціни на наші послуги і тому витримуємо конкуренцію. Але якщо на ринку заправки картриджів трапляються ціни й нижчі за наші, то це скоріше повинно насторожити наших клієнтів, ніж порадувати. Фірма, що якісно працює, не може економити на матеріалах, обладнанні та запрошувати до себе працювати дилетантів на низьку зарплату.
Перш ніж вибрати виконавця, потрібно відповісти на кілька запитань:
Чи дається гарантія на роботи із заправки картриджів?
Чи забезпечується правильне пакування під час видачі заправлених картриджів?
Чи має компанія хорошу витяжку?

Заправити картридж вдома чи в компанії «Грінтекс»
Практично всі наші клієнти раніше пробували самостійну заправку картриджів. Але вони зіткнулися з безліччю проблем. Без спеціального обладнання заправити картридж правильно практично неможливо. Кустарні заправки якщо раптом і не призвели до повного фіаско, то точно прирекли розхідник на недовге існування і погану роботу. Крім того, під час таких маніпуляцій можна забруднити або зіпсувати домашні речі, забруднити повітря у квартирі, змушуючи себе вдихати токсини і просто поламати прилад.

Які причини появи чорних і світлих смуг під час друку?
Картриджі є складним технічним пристроєм. Вони можуть ламатися і зношуватися. Найчастіше появу чорних смуг пов’язують зі зносом фотобарабана. При цьому може допомогти процедура з відновлення картриджа.
Чи зникне гарантія на картридж від виробника, якщо його заправити?
Виробники принтерів роблять усе, щоб картриджі до їхніх приладів не використовували повторно. Деякі компанії заявляють про те, що в разі їхнього розкриття в будь-яких цілях, гарантійні зобов’язання припиняються. Виробники тим самим прагнуть змусити користувачів купувати картриджі за завищеними цінами. Але клієнти компанії “Грінтекс” почуваються захищеними, оскільки на свою свої роботи ми даємо гарантію.