Киев, ул. Большая Васильковская 132

Ремонт принтерів Xerox

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Коли справа доходить до офісного обладнання, Xerox, безсумнівно, є одним з найбільш надійних і шанованих брендів у цій галузі. Компанія Greentex зарекомендувала себе як провідний постачальник послуг з ремонту широкого спектру офісного обладнання, включаючи принтери та копіювальні апарати Xerox. 

  Greentex: Ідеальне рішення для ремонту техніки Xerox

  Маючи багаторічний досвід та команду висококваліфікованих технічних спеціалістів, Greentex надає виняткові послуги з ремонту та гарантує, що ваше обладнання буде в робочому стані в найкоротші терміни. Ви можете розраховувати на якісне виконання робіт. Наші технічні спеціалісти навчені ефективно діагностувати та усувати проблеми, використовуючи свої глибокі знання у ремонті Xerox та досвід усунення несправностей.

  Гарантія та якість

  Greentex використовує оригінальні деталі та компоненти Xerox для всіх ремонтних робіт. Це гарантує, що ваш принтер або копір Xerox отримає запчастини найвищої якості, що гарантує оптимальну продуктивність і довговічність. Крім того, Greentex пропонує гнучкі варіанти обслуговування відповідно до ваших конкретних потреб.