Киев, ул. Большая Васильковская 132

Перепрошивка та розблокування картриджів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Конструктивні особливості більшості моделей принтерів передбачають блокування пристрою після передбаченого виробником кількості надрукованих сторінок. Це вбудований захист за допомогою спеціального інтегрованого чіпа, що обмежує кількість заправок. Перепрошивка та розблокування картриджів у Києві здійснюється майстрами сервісного центру «Грінтекс» у Києві. Вони діагностують причину зупинки друку та визначать, чи потрібно перепрошувати картридж чи є інша причина поломки.

  Перепрошивка – як здійснюється процес

  Перепрошивка передбачає встановлення на чіпи картриджа нового програмного забезпечення, що знімає ліміти за кількістю заправок та надрукованих сторінок. Прошивка та розблокування картриджа – трудомістке завдання, оскільки виробники надійно захищають чіп від несанкціонованого доступу. Нерідко за допомогою програмного забезпечення неможливо відновити працездатність – тоді «захист» видаляється і замінюється на прошиту деталь. У разі заново заправленого картриджа заміна чіпа не знадобиться (він заклеюється спеціальним чином).

  Пристрої Samsung вимагають особливо підходу та перепрошивки, що захищає пристрій від оновлення програмного забезпечення через мережу при першому включенні після ремонту. Важливим є виконання обнулення картриджа, що програмує його на повну чорнильницю. Це означає, що кількість надрукованих сторінок починається наново.

  Плюси та мінуси перепрошивки

  Переваги перепрошивки картриджів:

  Ключові недоліки полягають у тому, що припиняється гарантія від виробника і відсутні дані про фактичний рівень тонера, що залишився.

  Як обійти захист

  Деякі пристрої не допускають перепрошивки та дозаправки, в такому випадку доводиться купувати нові витратні матеріали, оригінальні або сумісні з апаратом. Іноді застосовується метод перепрошивки безпосередньо принтера. На кожному принтері виробником встановлюється програмне забезпечення для перевірки рівня заповнення картриджа. Коли на нього від чіпа надсилається сигнал, що ліміт друку закінчено, друк стає неможливим.

  Перепрошивка проводиться швидко, але є моделі, що вимагають великих витрат. Не варто займатися перепрошивкою самостійно, оскільки це може призвести до поломок та повної непрацездатності картриджа та принтера.

  У більшості моделей кольорових лазерних принтерів провідних брендів не подаються перепрошивці електронним методом. Їхня заправка здійснюється методом розчіпування – майстер видаляє чіп і ставить новий. Він спрямовує сигнал про повну ємність тонера та готовність до використання до спустошення тонера.

  Сервісний центр «Грінтекс» займається прошивкою принтерів та багатофункціональних пристроїв провідних світових брендів. Прошивку можна замовити у приміщенні центру або викликати майстра до місця знаходження приладу, а після виконання робіт кур’єр привезе повністю готовий до експлуатації пристрій.