Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Заправка картриджей в Киеве

  Стоимость услуг по заправке картриджей Цена (грн.)
  Заправка лазерного картриджа от 160
  Заправка цветного лазерного картриджа от 300
  Заправка струйного чёрного картриджа от 90
  Заправка струйного цветного картриджа от 115
  Выезд курьера по Киеву 50
  Замена деталей (магнитный вал, лезвия дозирования и очистки, вал зарядки), от 170 / 1 шт.

  Хотите сэкономить?
  Приносите картридж
  и получите 10%


  Сервісний центр «Грінтекс» вже 10 років професійно заправляє та відновлює картриджі до різних принтерів. Наші фахівці працюють з більшістю моделей розхідників принтера або МФУ та гарантують високу якість друку. Вони пройшли спеціальне навчання та набули досвіду. Весь процес повторної заправки розбитий на етапи, частина яких виконується на спеціальному сучасному устаткуванні. Спочатку картридж повністю розбирається, ретельно вичищається і лише після цього заправляється.

  Тільки професійний підхід

  Картриджі повинні діагностувати та заправляти виключно професіонали. Дилетантський підхід приведе як мінімум до поганої якості друку та як максимум до поломки оргтехніки. У цій тонкій справі потрібні знання та досвід, щоб зрештою отримати гарантований результат. Наш сервісний центр оснащений професійним обладнанням, і ми купуємо лише якісні матеріали оптом вигідно. Ми допомагаємо заощаджувати своїм клієнтам значні кошти на обслуговуванні друку. Укладаючи з нами комплексний договір, можна заощаджувати ще більше, а довгострокова співпраця дає ще більшу вигоду, а також забезпечити впевненість у безперебійній роботі з документами.

  Чому вигідніше звертатися до нас?

  Працюватиме довше. Сучасні пристрої друку складні прилади і розраховані вони на один безперебійний цикл роботи, але наші фахівці знають, як продовжити їм «життя». Важливо здійснити якісну діагностику, ретельно очистити, і в разі необхідності замінити деталі, що зносилися.

  Працювати краще. У справі заправки картриджів дуже важливо виконати ретельну повну очистку, яку неможливо організувати в домашніх умовах або в офісі. Тільки якщо буде видалено повністю старий тонер із заправного резервуара, очищений магнітний барабан ракелю та інші вузли, тоді можна гарантувати у перспективі друк гідної якості.

  Дешевий та хороший тонер. Ми купуємо витратні матеріали за оптовими цінами, безпосередньо працюємо з дистриб’юторами та виробниками. Це дозволяє нам встановлювати конкурентні ціни, вигідні для наших клієнтів. Тому клієнти до нас повертаються та стають постійними.

  Адаптивні відповідні чорнила та тонери. Випускається безліч тонерів, що відрізняються своїми дисперсними властивостями. Відповідний якісний тонер повинен мати однорідну структуру та містити частинки потрібної величини. Наші фахівці орієнтуються у величезній різноманітності витратних матеріалів, представлених на ринку, і підберуть правильний варіант до кожного приладу. Вони не помиляться, оскільки багато разів перевіряли матеріали на практиці, що гарантує якісний друк після повторної заправки.

  Оперативність. Друкувальна техніка дуже важлива для функціонування будь-якої сучасної компанії. Її зупинка може зупинити роботу і негативно позначитися на прибутку. Ми намагаємося виконувати заправку швидко, щоб скоротити час таких простоїв.

  Якість на висоті

  Наші співробітники довго працюють з оргтехнікою, і за цей час встигли зіткнутися з різними проблемами, тому зможуть спрогнозувати результат вже під час проведення діагностики. Вони підкажуть, що вигідніше зробити, якщо заправка картриджа не стане кращим рішенням (наприклад, перед заміною тонера може знадобитися зайнятися відновленням картриджа).

  Наші майстри працювали зі всіма моделями відомих виробників. Вони підковані як теоретично, а й практично. Вони знають, як обійти будь-яку захисну мікросхему, так званий чіп, щоб принтери працювали продуктивно і коректно. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо «вдихнути життя» у вашу техніку та грамотно спланувати бюджет на його обслуговування.