Киев, ул. Большая Васильковская 132

Відновлення картриджів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Фахівці Greentex виконають відновлення картриджів будь-яких марок і моделей. Професійний підхід, оперативність оформлення, доставка кур’єром по Києву.

  Оригінальний картридж, в якому спорожняється бак з тонером, може використовуватися повторно до десяти разів завдяки можливості заправки. Але буде потрібно виконати процедуру відновлення, після чого можна використовувати його знову і заправляти. Відновлення картриджів в Києві пропонують професіонали компанії «Greentex», які виконають роботу з картриджами всіх моделей і виробників.

  Відновлення потрібно в разі розмазаного тексту або зображень, при друку фоном або точками, брудними плямами, а також при друку повністю чорних сторінок.

  Переваги відновлення картриджів

  Відновлення картриджа передбачає заміну однієї або декількох деталей, в основному фотовал в лазерному картриджі змінюється з заправкою бункера тонером, після попереднього очищення від попереднього залишку порошку. Після якісно виконаного професійного ремонту забезпечується така ж якість друку, як і при покупці оригінального картриджа. Фактично економиться до 50% бюджету.

  Відновлення витратних матеріалів надає користувачам масу переваг, так як в подальшому немає необхідності переплачувати за оригінали і платити посередникам. Якість відбитків не погіршиться, так як пристрій відновлюється майстрами на сучасному обладнанні, використовуючи комплектуючі, замовлені у провідних виробників.

  Кожна модель картриджа вимагає індивідуального підходу в силу конструктивних особливостей і певної специфіки. Необхідно правильно підібрати комплектуючі, які гарантують бездоганний друк і довгий термін служби.

  Особливості та етапи роботи

  Етапи процесу відновлення:

  1. Тестування (діагностика та перевірка функціонування в стандартному режимі).
  2. Розбирання і очищення залишків тонера на стінках і дні ємності.
  3. Заміна зношених елементів.
  4. Заміна барабанного блоку.
  5. Заливка чорнилом.
  6. Переконайтеся, що бункер герметичний, щоб запобігти проливанню тонера.
  7. Перевірка стану здоров’я.
  8. Упаковка в темний непрозорий пакет.

  Відновлені картриджі викидаються тільки після багаторазового використання і повного зносу, коли вони непридатні для подальшого використання. Щоб замовити послуги, зателефонуйте менеджерам або залиште онлайн-заявку на сайті. Роботи по відновленню картриджів варто довіряти професіоналам, щоб зберегти працездатність картриджів і продовжити термін служби.