Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів MINOLTA

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Konica Minolta 1390 Вт, 1380 Вт, 1350 Вт, 1300 Вт
  4518512
  300
  Konica Minolta 1490MF, 1480MF
  9967000877
  365
  Konica Minolta Bizhub 20
  TNP24K
  430
  Konica Minolta bizhub 7818, 7718, 185, 184, 165, 164
  TN-116
  530

  Для роботи принтера необхідна наявність тонера в картриджі. Згодом його витрачають, виникає необхідність в заправці. У користувачів виникає одне питання – заправляти старий картридж або купувати новий. Рекомендуємо звернути увагу на перший варіант, так як він дозволяє значно заощадити на обслуговуванні. Головне, виконувати роботи за всіма правилами. Заправка картриджів MINOLTA в Києві здійснюється з вильотом. Ціни доступні.

  Принцип роботи патрона

  На даний момент існує два види принтерів – кольорові і монохромні. Кожен параметр містить наступні елементи:

  Тонер – це сухий порошок, що подається на барабанний блок принтера за допомогою валу розробки. Вал притягує порошок, а лезо рівномірно розподіляє його по поверхні. За рахунок протилежних зарядів фарба наноситься на барабан, починає розігріватися, вдавлюється в папір. Так створюються відбитки.

  Порядок дій при заправці

  Заправка картриджів MINOLTA в Києві фахівцями нашої компанії здійснюється з урахуванням конструктивних особливостей конкретного виробу. Марка картриджів може мати різну будову, але схема роботи з ними зазвичай схожа:

  1. Необхідно витягти перезаправний картридж з пристрою і акуратно розібрати його.
  2. Прочистити вал, відсік з тонером від залишків фарби (стане в нагоді пилосос).
  3. Виконують послідовну збірку виробів.
  4. Відкрийте вентиль бункера, наповніть його порошком.
  5. При необхідності чіп замінюють.

  Самостійне виконання роботи при відсутності належних знань і досвіду небажано – ви тільки порушуєте техніку. Необхідно правильно підібрати тонер та інші витратні матеріали, виконати роботу, щоб не деформувати лезо, інші компоненти, уникнути отруєння токсичними речовинами.

  Заправка картриджа Minolta в надійній компанії є хорошим способом заощадити кошти та продовжити термін експлуатації обладнання. Звертайтеся до нас – ми дамо гарантію високого рівня роботи, справності принтера, якісного друку. Ми не економимо порошок і не використовуємо в роботі неякісні матеріали. Все це виключає будь-які ризики для працездатності вашого обладнання.

  Чому ми?

  Ми заправимо картриджі Minolta швидко, з виїздом за вказаною адресою, недорого. Всі переваги співпраці:

  Безумовно, покупка оригінального картриджа – це оптимальне рішення питання якісного друку. Але у такого варіанту є недолік – висока ціна. Заправка картриджів з використанням якісного тонера допоможе заощадити на обслуговуванні оргтехніки. Потрібна допомога? Телефонуйте нам, ми надамо сервіс високого рівня недорого.