Киев, ул. Большая Васильковская 132

Ремонт принтерів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Зіткнулися з тим, що принтер перестав друкувати, постійно «жує папір» і псує нерви і настрій? Тоді варто провести діагностику і відповідний ремонт. Офісна техніка в першу чергу є робочим інструментом, а якщо він несправний, значить, і робота не буде виконана належним чином.

  Фахівці компанії « Грінтекс здійснюють дозаправку і ремонт принтерів у Києві . Специфіка фірми:

  Компанія працює з оргтехнікою провідних виробників. Фахівці проведуть діагностику і виявлять несправності. Вам не потрібно мучитися і самостійно шукати рішення проблеми. Сервісний цент обладнаний спеціальними інструментами, що дозволяють майстрам виявити поломки будь-якої складності, провести чистку і мастило апарату.
  За статистикою, найчастіші звернення пов’язані:

  Не кожна майстерня може виконати весь необхідний перелік ремонтних робіт і надати гарантію на неї. Фахівці компанії « Грінтекс » заберуть техніку в зручний для вас час, швидко і якісно нададуть послуги з виконання ремонту, а також зроблять доставку назад з актом про виконані роботи.
  Співробітники майстерні дають рекомендації щодо правильної експлуатації принтерів і МФУ. Проводять профілактичні обслуговування оргтехніки прямо на її робочому місці. Для цього необхідно скласти відповідний договір на надання сервісних робіт. Також варто відмовитися від самостійного усунення несправностей, оскільки це може спричинити додаткові поломки.

  Чому потрібно вибрати компанію « Грінтекс »

  Оформлення заявки на ремонт принтера або багатофункціонального пристрою

  Для створення замовлення можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувати за телефоном, вказаним у розділі «контакти». Якщо немає можливості привезти апарат в сервіс, ви можете замовити доставку кур’єром або викликати майстрів додому або в офіс. Якщо клієнт самостійно привіз пристрій в майстерню, то при оформленні договору на надання ремонту буде представлена знижка в розмірі 10%. Ви можете забрати принтер самостійно або замовити доставку на потрібну адресу. Вам необхідно прийняти апарат за актом, перевірити в присутності співробітника працездатність.

  Вибираючи в партнери компанію « Грінтекс », ви економите час і нерви на ремонті офісної техніки, отримуючи натомість високу якість робіт, доступні розцінки і гарантію на всі види послуг.