Киев, ул. Большая Васильковская 132

Прошивка/розблокування принтерів

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Перепрошивка принтера, не тільки забезпечує оптимальну продуктивність, але й підвищує безпеку, сумісність і загальну ефективність. Коли справа доходить до послуг з прошивки принтера, Greentex – це компанія, якій ви можете довіряти. 

  Чому саме Greentex?

  Маючи команду кваліфікованих технічних спеціалістів і прагнучи задовольнити потреби клієнтів,ми надаємо виняткові послуги з перепрошивки принтрів, щоб гарантувати, що ваші принтери оснащені найновішим програмним забезпеченням та оновленнями програмного забезпечення. 

  Послуги з перепрошивки принтера

  Спочатку, технічний персонал Greentex оцінить ваш принтер, щоб визначити поточну версію мікропрограми та виявити будь-які потенційні проблеми. На основі оцінки фахівці визначать і встановлять останні оновлення мікропрограми для вашої моделі принтера та виробника. Ці оновлення гарантують, що ваш принтер оснащений найновішими покращеннями програмного забезпечення, виправленнями помилок і патчами безпеки. Після завершення процесу перепрошивки технічні фахівці Greentex ретельно протестують принтер, щоб переконатися, що він функціонує належним чином і що всі нові функції мікропрограми працюють за призначенням.