Киев, ул. Большая Васильковская 132

Обслуговування оргтехніки

  Відправити запит

  Принесіть картридж до нас в офіс для заправки та отримайте знижку 10%

  Наш фахівець зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення  Ваші дані не будуть передані третім особам

  Наша компанія Greentex зарекомендувала себе як провідний постачальник послуг з ремонту широкого спектру офісного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду та команді висококваліфікованих технічних спеціалістів, ми надаємо виняткові послуги з ремонту оргтехніки, та гарантуємо, що ваші офісні пристрої будуть відновлені та запущені в найкоротші терміни.

  Наші послуги

  Ми спеціалізуємося на обслуговуванні різних брендів і моделей, включаючи принтери, копіювальні апарати, сканери, багатофункціональні пристрої тощо. Від незначних проблем, таких як застрягання паперу та коди помилок, до складних проблем з апаратним або програмним забезпеченням, ми маємо знання та досвід для вирішення широкого спектру ремонтів офісного обладнання.

  Мінімум часу, максимум продуктивності

  Наші фахівці розуміють нагальність вирішення проблем з обладнанням, щоб мінімізувати час простою і максимізувати продуктивність. Технічні спеціалісти Greentex навчені ефективно і точно діагностувати проблеми, використовуючи свої глибокі знання і досвід для виявлення першопричин проблем і надання ефективних рішень.  Якщо ви хочете щоб ваш пристрій працював якісно та ефективно – звертайтесь до нас!