Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чому не друкує принтер

Різні причини призводять до того, що струменевий принтер не друкує. Це трапляється дуже часто, адже механізм друкарського пристрою дуже складний. У деяких випадках проблему можна вирішити самостійно, скориставшись інструкцією та не залучаючи фахівців. Але дуже часто проблема, коли не друкує принтер, може бути вирішена лише професіоналами.

Що може призвести до припинення роботи принтера

Багато користувачів не знають прості причини, чому принтер не друкує. Серед найпоширеніших недоглядів:

  1. Відсутнє підключення друкарського пристрою до мережі.

  2. У контейнері відсутній папір.

  3. Неправильне підключення кабелю інтерфейсу.

Якщо при дотриманні всіх пунктів принтер все ж таки не друкує, необхідно звернути увагу на наступні моменти.

Стан індикаторів апарату

  1. На панелі керування не світиться індикатор. Вимкніть пристрій і перевірте надійність підключення принтера до комп’ютера та електромережі. 

  2. Якщо індикатори спочатку світилися, а потім перестали горіти. Іноді виникають розбіжності у напрузі друкарського пристрою та центральної мережі. У такому випадку потрібно відключити принтер від електромережі та ознайомитися з інформацією про робочу напругу ПУ, розміщену на задній панелі. Якщо напруга мережі не відповідає заданим параметрам, принтер увімкнути не слід. І тут обов’язковим є звернення до дилерську мережу.

  3. Світиться індикатор помилки. Насамперед потрібно скористатися Status Monitor. За допомогою програми можна встановити причину помилки. До проблеми могла призвести відсутність паперового носія у контейнері, її заклинюванні. Також може знадобитися заміна розхідника (картриджа).

  4. Світиться лише індикатор живлення. Насамперед потрібно вимкнути принтер. Після відкриття кришки і переконатися, що всередині не залишився папір або інший пакувальний матеріал. Також потрібно впевнитись у правильності підключення кабелю інтерфейсу. Після всіх маніпуляцій включаємо ПУ та друкуємо контрольний лист. За умови правильного виконання всіх процедур, проблема не зникла, потрібно перевірити коректність установки ПЗ. Можливо, ПК має мало оперативної пам’яті для друку значних обсягів (рішення – зниження кількості друку).

  5. Коли індикатор живлення блимає, індикатор помилки світиться. На панелі апарата натисніть клавішу обслуговування. Після друкувальний пристрій вимикається і весь папір виймається. Потім необхідно відкрити кришку та перевірити, чи немає шматочків паперу всередині. Якщо видалення сторонніх предметів самотужки неможливо, розбирати друкар заборонено! Робити це повинен лише фахівець. Після цього потрібно видалити все, що заважає вентилюванню ПУ.

Перевірка налаштувань

Ще однією причиною того, що принтер перестав друкувати можуть бути неправильно встановлені параметри друку. Щоб виправити ситуацію, потрібно в меню вибрати модель принтера зі списку, і прибрати позначку навпроти пункту «Працювати автономно». Надсилаємо на друк контрольний лист. У разі виконання всіх пунктів проблема не вирішилася, слід перезавантажити ПК.

При використанні застарілих драйверів апарат може також не друкувати. І тут їх потрібно буде оновити.

Замовити послугу ремонту струменевих принтерів можна на сайті Greentex. У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які мають багаторічний практичний досвід відновлення працездатності будь-яких моделей струменевих принтерів.

Ми гарантуємо якість ремонту, пропонуємо оптимальні ціни на всі види робіт. При заміні зношених або зіпсованих елементів/комплектуючих використовуються тільки якісні запчастини.