Киев, ул. Большая Васильковская 132

Оригінальні та сумісні картриджі. У чому різниця?

Сьогодні документообіг в більшості організацій різних видів діяльності неможливий без застосування комп’ютерних технологій. Без такого обладнання вже неможливо скласти, наприклад, звіт, а тим більше роздрукувати його на папері. Завдяки тому, що принтери, факси і сканери значно полегшують виконання робочих обов’язків, дана техніка використовується щодня. Однак, щоб він стабільно працював, необхідно розуміти, що такі пристрої вимагають обслуговування. НАША КОМПАНІЯ Greentex пропонує широкий спектр послуг з обслуговування оргтехніки, зокрема заправку картриджів Kenon, діагностику та відновлення обладнання, очищення від старого тонера та інших забруднень.

Вже кілька років сервісний центр Greentex

Співпрацює з фізичними та юридичними особами в сфері обслуговування оргтехніки. Ми професійно, якісно і якісно виконуємо всі роботи, в тому числі заправка картриджа Canon MF 211. У роботі використовуються перевірені витратні матеріали, які забезпечують якісну поліграфію. При цьому ми пропонуємо доступні ціни і гарантуємо безперебійну роботу принтерів.

У нашому сервісі ви можете придбати оригінальні і сумісні картриджі для принтерів і МФУ   Canon, а також інших популярних виробників.

Різниця між оригінальними і сумісними картриджами полягає в наступному:

1) оригінальні картриджі є заводським продуктом виробника (тобто оригінальний картридж Kenon може випускатися тільки цією компанією), а сумісні пристрої можуть випускатися іншими фірмами, проте можуть якісно відтворювати друк на певних принтерах;

2) Що стосується якості друку, то при використанні оригінальної продукції, природно, відбитки будуть більш чіткими;

3) вартість сумісних картриджів в порівнянні з фірмовою продукцією значно дешевше;

4) ресурс оригінальних і ліцензійних картриджів приблизно однаковий;

5) надійність картриджів, яка виражається в кількості можливої заправки оригінальних пристроїв вище (однак варто відзначити, що сумісні картриджі можуть бути заправлені тільки в 1 раз менше, ніж оригінальні).

Виходячи з перерахованих вище відмінностей, у клієнта завжди є можливість вибрати, який картридж купити. Проте, наш сервіс пропонує доставку обраної вами продукції вчасно і за доступною вартістю.

Придбати продукцію, а також отримати послуги заправки

для Canon MF 211 можна у нас в майстерні, або з виїздом фахівця за будь-якою адресою в місті Києві.

Чи можна заощадити на картриджах для лазерних принтерів?

Давно відомо, що основний прибуток виробники принтерів отримують не від продажу принтерів, а від продажу витратних матеріалів, адже часто картриджі для  базових моделей коштують 60% від вартості самого обладнання.

Щоб заощадити на покупці оригінального картриджа, можна скористатися послугами по його заправці. Заправляти вихідний продукт можна від 3 до 4 разів. І навіть якщо картридж видає неякісну поліграфію, його завжди можна відремонтувати. Ця послуга передбачає заміну зношених деталей, чистку запчастин і заправку тонером або фарбою.

З іншого боку, можна купити новий картридж, але при цьому не обов’язково купувати оригінальний продукт. В цьому випадку можна заощадити, купивши сумісний пристрій. Такі картриджі коштують набагато дешевше, і в багатьох ситуаціях виробляють якісну поліграфію, яку неможливо відрізнити від тієї, що випускається оригінальним пристроєм. І якщо потрібно конкретно Заправка MF 211

звертайтеся до наших кваліфікованих фахівців в будь-який час доби, і вже через лічені години ваш принтер знову буде готовий до використання.