Киев, ул. Большая Васильковская 132

Оригінальні картриджі або сумісні

Спочатку розберемося, що таке оригінальні картриджі, а що таке — сумісні. На перший погляд, відмінність суттєва: оригінальні витратні матеріали виготовляються безпосередньо виробником, вони за всіма параметрами збігаються з однойменним принтером. Сумісні картриджі  виготовляються стороннім виробником. Говорити про переваги оригінальної продукції в цьому випадку зайве — це справді якісна брендова техніка, яка працює з однойменним принтером в унісон. Однак тут є одне «але», для когось досить суттєве: ціна фірмового картриджа наближається до вартості самого принтера, немов він був головною «дійовою особою» в момент покупки. Той, хто до такого повороту подій спочатку не готовий, намагається знайти оптимальний шлях вирішення проблеми. І він має рацію, оскільки безвихідних ситуацій не буває.
Ось і виходить «на сцену» сумісний витратний матеріал. Суть його ховається в його назві — всі складові такої техніки максимально підігнані під оригінал, проте порушення авторських прав відсутнє повністю. Виготовленням сумісних картриджів  займається сторонній виробник, який має на це ліцензію. Тобто все законно. Це безперечний «плюс» сумісних витратних матеріалів. Пояснюємо чому: ціна такого картриджа менша за вартість аналогічного оригіналу в кілька разів, а якість друку залишається на рівні. Все б нічого, якби не різні рівні запитів, адже всі користувачі працюють на своїй техніці по-різному — одні «вичавлюють» її максимально, інші використовують час від часу. Зараз ми розглядаємо питання щодо тих користувачів, які не довіряють заправці картриджів. Для них оптимальним варіантом буде придбання сумісного картриджа, що значно заощадить фінанси. Друга категорія має право повністю відштовхуватися від своїх матеріальних можливостей і, якщо хочете, забаганок.

Йдемо далі.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу саме брендовим речам, і вам не гине заправка картриджів, то купувати сумісний витратний матеріал сенсу немає. Це вірно і в тому випадку, якщо бренд вас особливо не турбує. Причина проста — зносостійкість оригінального витратного матеріалу все ж таки вища, ніж у сумісного.

І останній момент. Існує ще два види витратних матеріалів для принтерів:

  • Підроблені картриджі, що регулярно зустрічаються на ринку.
  • Відновлені заправлені картриджі, якість яких залежить фірми-виробника.

Що таке підробка, відомо кожному, тобто цю тему не розвиватимемо. А ось відновлені матеріали можуть прослужити довго, радіючи своєю якістю та ін.

Сподіваємось, цей короткий огляд допоможе зробити вибір. А в нашій фірмі ви зможете придбати будь-який вид картриджа  з описаних вище, підроблений витратний матеріал не йде.