Киев, ул. Большая Васильковская 132

Новий i-SENSYS MF728Cdw від Canon з додатковими функціями

Не так давно компанія Canon оновила лінійку i-SENSYS не на один, а відразу на п’ять принтерів. Всі вони спрямовані приблизно на один сегмент – будинок або невеликий офіс. При цьому принтери мають досить багато функцій і, крім монохромного, підтримують ще й кольоровий друк. До речі, серед важливих функцій – робота з хмарними сховищами, управління через мобільні гаджети і багато іншого.

Раніше ми вже розглядали інші моделі з лінійки i-SENSYS, а тепер прийшов час придивитися до MF728Cdw.

Почнемо з навантаження. Виробник гарантує до 2 тисяч сторінок на місяць. Це досить поширений показник для домашнього офісу. Але якщо подивитися на максимальні параметри – до 40 тисяч принтів – то новинку вже можна наблизити навіть до середнього сегменту офісу.

Принтер поставляється з дуплексом, але майте на увазі, що при зверненні до нього швидкість друку знизиться на цілих 5 сторінок в хвилину. Почати роботу після включення живлення i-SENSYS MF728Cdw можна буде за 14,5 секунд. Показник непоганий в своїй ціновій категорії. А якщо врахувати, що пристрою зовсім все одно, яким буде друк (кольоровим або монохромним), він все одно «запуститься» менш ніж за 15 секунд, то і зовсім обійде за швидкістю своїх найближчих конкурентів.

Про апаратну частину принтера відомо небагато. Виробник поки тактовно мовчить про процесор і його характеристиках, але заявляє 1 гігабайт оперативної пам’яті на борту і можливість розширення оперативної пам’яті.

Роздільна здатність друку i-SENSYS MF728Cdw невелика – до 600 на 600 пікселів. Але можливість програмно збільшити цей показник рівно в два рази підтримується. Цього більш ніж достатньо для друку документів. Звичайно, професійну друк фотографій на ньому зробити неможливо, але навряд чи хтось збирається робити це на офісному принтері.

Ресурси всіх картриджів складають в середньому 3 тисячі сторінок. Для такого сегмента це своєрідний еталон. Однак варто враховувати, що цей показник можна легко збільшити, якщо звернутися за заправкою в спеціалізовані майстерні. Без втрати якості вони можуть бути виконані не один раз.

Якщо стандартної потужності принтера недостатньо, а вона становить 300 сторінок за раз, можна додати ще одну касету і розширити продуктивність.

Сканер i-SENSYS MF728Cdw має роздільну здатність 600 на 600, але його інтерполювали до 9600 на 9600 точок. Чи потрібно це для стандартних офісних цілей – кожен вирішує сам.