Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise Flow МФУ M632z

Багатофункціональний принтер HP LaserJet Enterprise Flow M632z з використанням технології JetIntelligence. Характеризується високою продуктивністю, надійністю, відмінною якістю друку ділових паперів та енергоефективністю. Він надійно захищає внутрішні комунікації підприємства від злому. Для цього він оснащений найкращою в галузі системою управління від Hewlett-Packard. 

Переваги  

МФУ призначений для використання в середніх і великих офісах. Пристрій друкує максимум 300 тисяч сторінок на місяць, при цьому рекомендоване навантаження становить 5 тисяч. – 30 тисяч відбитків на місяць. Ці показники ефективності свідчать про те, що дане МФУ можна інтенсивно використовувати щодня.

Пристрій виконує безліч завдань, воно не тільки друкує, копіює, сканує і працює в факсимільному режимі, але здатне виконувати кілька завдань одночасно. Процесор працює на частоті 1, 2 ГГц, обсяг оперативної пам’яті становить 1, 5 Гб, і його можна збільшити вдвічі. Завдяки найпотужнішій системі друку пристрій працює зі швидкістю друку до 61 сторінки в хвилину, а перший відбиток видається через 5, 4 секунди. з моменту натискання кнопки. Максимальна роздільна здатність друку – 1200х1200 тонн на дюйм. Цього достатньо для якісного відтворення документа. 

Ресурс картриджа 

На одному картриджі можна роздрукувати 41000 сторінок! Витратні матеріали випускаються в трьох варіантах. Робочий ресурс кожного патрона наступний: CF237A – 11 тисяч. сторінок, CF237X – 25 тисяч сторінок, CF237Y – 41 тисяча сторінок. Відповідно, можна вибрати підходящий варіант, який задовольнить потреби в друку документів.

Витратні матеріали – лазерні картриджі коштують недешево, але їх можна використовувати кілька разів після заправки тонером. Такі заправки дозволять значно скоротити витрати на друк. Тому сміливо звертайтеся в наш сервіс і ми їм допоможемо поповнення.

У базовому наборі цієї моделі МФУ є універсальна годівниця на 100 аркушів, автоматична годівниця на 150 аркушів і основна касета на 550 аркушів. Збільшити вантажопідйомність можна за допомогою додаткових лотків на 550 або 2000 аркушів. Вихідний лоток в базовій моделі приймає 500 відбитків. Є додаткова обробка на додаткові 500 аркушів. Також доступний автоматичний двосторонній друк.

Світлочутливий датчик сканера розрізняє до 600 тонн на дюйм. За одну хвилину МФУ оцифровує до 83 сторінок текстового матеріалу або 167 сторінок будь-яких зображень. Копіювання працює з тією ж швидкістю, що і друк принтера – до 61 сторінки в хвилину.

Управління 

МФУ управляється сенсорним екраном. Безпечна експлуатація досягається завдяки впровадженню технології HP Sure Start. Система перевіряє робочий код і виявляє спроби злому, запобігає їх і вносить виправлення в разі несанкціонованого доступу. Ця функція постійно працює в Інтернеті.