Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet M433 МФУ офісу

Останнім часом широкий асортимент американського друкарського обладнання Hewlett-Packard поповнився трьома монохромними лазерними комбайнами. Вони справляються з усіма форматами носіїв, аж до А3. Ми розповімо вам про молодшу модель цього тріо МФУ – HP LaserJet M433a. За його скромним на вигляд функціоналом ховається повністю повноцінний комбайн, який повністю задовольнить запити на сканування і копіювання невеликої робочої бригади.
HP LaserJet M433a 
Апарат витривалий, витримує максимальне навантаження 40 000 сторінок формату А4 / місяць, але рекомендоване навантаження – 2000. Цей показник є середнім офісом. Для нього продаються як стандартні картриджі, так і витратні матеріали зі збільшеною місткістю. Решта показники ставлять його в сегмент SOHO. 
МФУ HP LaserJet M433a друкує при 20 ppm. Першу сторінку можна отримати через 9 секунд після натискання кнопки. 
Проект 
МФУ HP зовні схожі на пристрої Samsung. HP LaserJet M433a завантажується через два лотки: 100-листовий багатоцільовий і 250-листовий основний лоток.
У перший лоток допустимо навантаження середовищ щільністю 60-163 г / м2, в другий до 110 г / м2. Обидва ці лотки обробляють звичайний, перероблений, тонкий, кольоровий та перфорований папір. 
Максимальна роздільна здатність пристрою – скромні 600х600 точок на дюйм. За допомогою програмних засобів можна візуально поліпшити якість не більше ніж наполовину. Але це не мінус, так як даний монохромний лазер використовують, як правило, для друку звичайних текстових документів.
Барабанна установка з ресурсом 80000 сторінок. 
заправлений
  і повторно використаний, економлячи гроші на заправці картриджів. Купувати оригінальні картриджі для пристрою для друку документів недоцільно і дорого.
Витратні
Витратного матеріалу вистачає приблизно на 7400 сторінок, що вважається хорошим показником.   
Сканування відмінно справляється з носіями до формату А3 – це позитивний момент. Параметри робочої зони – 297 мм на 432 мм. Його максимальна роздільна здатність становить 600х600 точок на дюйм. Цього цілком достатньо для якісної оцифровки будь-яких документів. Формати результатів сканування у форматах PDF, TIFF та JPEG. Зберегти їх можна тільки в пам’яті комп’ютера.
Пристрій має високу продуктивність, як принтер, і максимальну роздільну здатність, як сканер. 
З огляду на строгість копіювального апарату HP LaserJet M433a, він не був наділений збільшеними обчислювальними можливостями: оперативна пам’ять становила всього 128 Мб, а частота процесора – всього 600 МГц, керуюча мова PCL 6, підтримуваний Windows і GNU / Linux, а також деякі менш популярні.
Інтерфейс пристрою один – у вигляді USB типу «В», який взаємодіє тільки з ПК. На панелі управління є безліч механічних кнопок, серед яких виділяється скромний чотирирядковий рідкокристалічний екран.