Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як вибрати принтер школяреві

В даний час школярам потрібні не тільки комп’ютерні пристрої для отримання необхідних знань, а й поліграфічне обладнання, за допомогою якого вони могли б легко виводити потрібну їм інформацію на фізичні носії (папір). Багато споживачів при виборі відповідного МФУ або принтера в першу чергу звертають увагу на його початкову вартість. Однак це абсолютно неправильний підхід. Якщо підійти до цього питання грамотно, то в першу чергу при придбанні сучасної друкарської машини для домашнього використання потрібно задуматися про вартість витратних матеріалів, які обов’язково знадобляться для тривалої і безперебійної роботи принтера. Адже якщо мова йде про техніку з оригінальними картриджами, то подумайте про те, що «витратний матеріал» від виробника буде мати ціну, практично рівну ціні самого поліграфічного обладнання.

Отже, якщо вам необхідно купити принтер для своєї дитини, то для початку визначитеся, які функції, в першу чергу, повинен виконувати ваш майбутній пристрій. У більшості випадків це друк текстових документів (рефератів, доповідей і т. Д.), А також всіляких зображень, які можуть знадобитися для виконання шкільних завдань. У цьому сенсі для побутового використання рекомендується купувати сучасні струменеві принтери, які здатні видавати досить якісні документи, зображення і навіть цілком пристойні фотографії. При цьому вартість струменевих принтерів не така висока, як, наприклад, ціна аналогічного лазерного обладнання. І ремонт струменевого обладнання

, включаючи заправку картриджів

 (що можна зробити в сервісному центрі «Грінтекс

») обійдеться споживачеві набагато дешевше.

Яку марку вибрати? Тут варто звернути увагу на спосіб друку, який конкретний виробник використовує при виготовленні свого обладнання. Наприклад, принтери і МФУ компаній Брат або Епсон Вони мають в своїх пристроях так званий п’єзоелектрикДрукуючі головки. А ось і техніка для друку з  HP і Canon оснащений термоструменевим друком аналогічними пристроями. Якщо говорити про те, чим відрізняються ці пристрої, то вона полягає в тому, що при п’єзоструменевому способі друку чорнило подається на носій без спеціального нагрівання,а за допомогою електроімпульсуC, завдяки якому чорнило потрапляє на папір.

Власне, приймаючи рішення на користь того чи іншого типу принтерів, пам’ятайте, що для термоструменевих машин доведеться купувати тільки дорогі якісні чорнило, так як друкуються вони дуже маленькими «краплями», і якщо спробувати використовувати не зовсім «хороші» чорнило, то, швидше за все, можна назавжди попрощатися зі своїм принтером. Причиною тому є особлива чутливість друкуючої головки обладнання при її нагріванні, тому неякісні чорнила просто пошкоджують це «делікатне» пристрій. Знову ж таки, потрібно буде витратитися на ремонт такої деталі, та й покупка нової друкуючої головки теж коштує чималих грошей. Однак якщо ви маєте намір друкувати якісні зображення, то термоструменеві принтери вам найбільше підійдуть.

Якщо вас більше цікавлять монохромні друковані документи, придбайте прилади з п’єзоелектрикомО тюлень. Оскільки під час друку немає нагрівання, головка не так сильно відчуває чорнило нижчої якості.

А щоб кожен раз не купувати оригінальні витратні матеріали, скористайтеся послугами послуги заправки картриджів  Greentex, в якому можна швидко заправляти картридж

цілодобово.