Киев, ул. Большая Васильковская 132

i-SENSYS MF724Cdw та його цікаві особливості

Не так давно компанія Canon випустила i-SENSYS MF724Cdw і вона практично відразу привернула увагу потенційних покупців. Справа в тому, що це не просто звичайний принтер, а цілий комбайн для роботи з офісною документацією. А його продуктивність і витривалість викликають особливе захоплення, так як навіть сам виробник дає мінімальну гарантію на цілих три роки. Слід зазначити, що для сучасних технологій цього дуже вже недостатньо.

На відміну від багатьох подібних офісних принтерів, новинка відрізняється не монохромністю, а кольором, що значно розширює спектр її застосування. Витривалість, про яку ми вже говорили на самому початку, виражається в досить високих допустимих показниках навантаження – до 40 тисяч сторінок на місяць, чого недостатньо.

З одного боку, такий принтер можна було б віднести до пристроїв, які відмінно працюють у великих офісах з величезним навантаженням. Більш того, він може друкувати документи за PIN-кодом. Але є деякі причини, за якими це не вийде, і про це ми поговоримо нижче.

До речі, рекомендовані значення завантаження варіюються в межах 2 тисяч відбитків, що дуже добре.

Робочий ресурс картриджів досить високий і становить в середньому 3000 відбитків. Якщо додати сюди можливість заправки, яка реалізується за допомогою спеціалізованих майстерень, то i-SENSYS MF724Cdw можна віднести до дуже продуктивним і економічним пристроям.

Що стосується швидкості, то вона знаходиться в стандартних межах для даного цінового сегмента – принтер робить рівно 20 відбитків в хвилину. На початку статті ми відзначили, що існують причини, за якими даний принтер не можна розглядати в сегменті обладнання для великих офісів. Швидкість набору тексту якраз і є причиною, так як 20 недостатньо.

При цьому принтер має дуплекс і високу швидкість старту: з моменту його включення пройде всього 23 секунди, перш ніж принтер почне працювати.

Що стосується процесора і його характеристик, то виробник поки не заявив ні слова. Відомо лише, що i-SENSYS MF724Cdw має 1 гігабайт оперативної пам’яті.

Друкує принтер з роздільною здатністю 600 на 600 точок на дюйм. Показник стандартний для такого обладнання, але програмне забезпечення збільшується рівно в два рази. З огляду на, що це офісний принтер, цифра більш ніж пристойна.