Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon MF 4890. Особливості заправки картриджів

Canon MF 4890 монохромне компактне друкарське обладнання, яке рекомендується використовувати як в домашніх умовах, так і в сучасних невеликих офісах.

Цей компактний лазерний принтер з Wi-Fi та іншими мережевими функціями ідеально підходить для обміну даними практично з будь-якого місця у вашому домі чи офісі. Простота в експлуатації, функції автоматичного двостороннього друку, копіювання і сканування роблять обладнання високопродуктивним і в той же час дозволяють економити на друку за рахунок можливості багаторазового виконання заправка

картриджів Canon MF 4890 .

До переваг МФУ Canon MFP 4890 можна віднести:

 • підтримка Wi-Fi, USB і додаткових мережевих функцій;

 • висока швидкість монохромного друку і копіювання, яка становить 25 сторінок в хвилину;

 • двосторонній автоматичний друк, копіювання та сканування;

 • керований екран і кнопки для безпосереднього старту завдань;

 • краща в своєму класі енергоефективність, що знижує енергоспоживання;

 • Безшумна робота.

Найсучасніший універсальний комп’ютер MF 4890 Canon Він як не можна краще підходить для використання в офісних будівлях. Це дуже зручно. Без сумніву, його можна назвати пристроєм все-в-одному, так як він містить функції принтера, сканера, ксерокса і факсу найвищої якості. При цьому всі функції можна використовувати як єдине ціле. Друкарським обладнанням, що підтримує Wi-Fi та інші мережеві функції, можна керувати з будь-якої точки офісу або будинку. Серед допоміжних функцій, що поліпшують продуктивність пристрою, слід додати сканування мережі безпосередньо з комп’ютера. Пристрій можна підключити до бездротової мережі. А особливості його компактної конструкції дозволяють розмістити виріб в будь-якому місці.

Завдяки високій швидкості монохромного друку і копіювання (25 сторінок в хвилину) час очікування друку цифрових файлів скорочується до мінімуму. Дуже висока роздільна здатність (1200 х 600 точок на дюйм) дозволяє забезпечити відмінну деталізацію графічних елементів з чітким текстом. І Заправка Canon MF 4890 забезпечить тривале економне використання пристрою.

Універсальний дисплей управління можна налаштувати відповідно до вашого власного стилю роботи. При використанні на робочому столі панель монітора може бути встановлена в будь-якому зручному для користувача положенні – вертикальному або горизонтальному. Великий рідкокристалічний екран дозволяє швидко переглянути необхідні дані. Кнопки, які можна використовувати для безпосереднього початку завдань, дозволяють легко сканувати або копіювати, і користуватися ними може навіть школяр.

Наявність технології Quick First-Print знижує споживання енергії, не впливаючи негативно на продуктивність пристрою. Завдяки такій технології не доведеться довго чекати, поки документи будуть роздруковані, так як вона швидко запускає пристрій, дозволяє відразу ж почати працювати після виходу зі сплячого режиму. Устаткування споживає всього 1,4 Вт в сплячому режимі, має  низький вплив на навколишній простір.

 

Заправка MF 4890

, яку забезпечують фахівці сервісного центру Greentex

, передбачає наступні процеси:

 

 • діагностика працездатності картриджа;

 • очищення від відпрацьованого тонера;

 • безпосередньо заправка картриджа;

 • перевірка ущільнення після заправки;

 • При необхідності змініть налаштування пристрою.