Киев, ул. Большая Васильковская 132

Впровадження поліграфічного обладнання Samsung в офісах

Обсяг друкованої документації збільшується неймовірними темпами з кожним днем, а тому принтери і МФУ залишаються найважливішими елементами сучасного офісу. Однак таке обладнання має бути не тільки продуктивним. Поліграфічне обладнання не повинно завдавати шкоди навколишньому середовищу, при цьому воно повинно працювати ефективно. Без дотримання цих умов успішно вести діловодство навряд чи вдасться.

Samsung, як один з найбільших світових виробників електроніки для споживачів, звичайно ж, не залишила без уваги пристрої для офісного друку. У нашій країні принтери і багатофункціональні пристрої Samsung користуються підвищеним попитом. А успішність реалізації такого обладнання обумовлена хорошою  технологічною базою. При розробці МФУ інженери Samsung звертають увагу на наступні характеристики обладнання:

 

  • зменшення розмірів принтерів;

  • підвищення економічної ефективності;

  • зниження рівня шуму при роботі;

  • зменшення впливу на навколишнє середовище;

  • зниження вартості обладнання.

Отримайте оригінальну друковану документацію з найбільш вигідним співвідношенням якості та вартості Друк, мабуть, найважливіший момент для всіх користувачів принтерів. Особливо гостро це питання стоїть в корпоративному сегменті, включаючи всі види підприємств, від найменших до найбільших, малих, середніх і великих підприємств. Звичайно, у великих компаніях робочий процес набагато вище. Тому економія коштів при друку кожного окремого аркуша стає досить важливим питанням. Тут мова йде про повну вартість, в яку не входить тільки ціна принтера або МФУ з витратними матеріалами. Тут також необхідно враховувати витрати на споживану електроенергію, і надійність обладнання, і екологічність.

 

В останні роки Samsung стала досить стрімко просувати свою продукцію на ринки в сфері бізнесу. Лазерні МФУ в корпоративному використанні мають ряд переваг перед струменевим обладнанням. Тут потрібно сказати про хорошу швидкість друку, відсутність необхідності постійного чищення сопел, можливості отримання чітких якісних документів на звичайному папері, довговічності зображень.

 

Крім перерахованих вище переваг, друкарські машини Samsung привертають увагу і новими технологіями, які знижують загальні витрати на експлуатацію пристроїв, ціну одного друкованого документа, а також негативний вплив принтерів на навколишнє середовище.

Вся оргтехніка Samsung володіє приголомшливим функціоналом. Друк можна зробити одним натисканням всього однієї кнопки.

Ще однією фірмовою особливістю поліграфічного обладнання Samsung є наявність кнопки режиму екодруку і екокопіювання, що дозволяє піклуватися про навколишнє середовище, при цьому не витрачаючи час на налаштування драйвера принтера. Власне, з сучасними МФУ Samsung можна:

 

  • вибрати режим збереження тонера;

  • налаштувати принтер на розміщення 2 або 4 сторінок оригіналу на друкованому аркуші;

  • Встановіть двосторонній друк у режим за замовчуванням.

  • економити електроенергію;

  • зменшити викиди вуглекислого газу.

 

Якщо вам потрібен ремонт лазерного обладнання будь-якого виробника, ви завжди можете звернутися в наш сервіс з обслуговування оргтехніки та заправки картриджів Greentex

. Ми працюємо в майстерні, а також пропонуємо послуги з ремонт на місці в будь-який район Києва. Ми можемо вам допомогти встановити СНПЧ, а також провести ремонт струменевого обладнання

.