Киев, ул. Большая Васильковская 132

Способи «повернути до життя» струменеві картриджі

Принтери і МФУ зі струменевим друком існують вже досить давно, і сьогодні такі пристрої найчастіше використовуються приватними користувачами в домашніх умовах. За цей час придумано безліч різних способів відновлення картриджів. При цьому такі процеси здійснюються по-різному. Перше, що потрібно знати для виконання відновлення – які номери картриджів використовуються в конкретному принтері, а також скільки картриджів в пристрої. Також завжди можна скористатися послугами сервісного центру Greentex в Києві, фахівці якого професійно займаються ремонтом і обслуговуванням оргтехніки, зокрема Заправка картриджів Kenon .

Нерідко поломка картриджів, а також головок струменевих друкарських машин стає банальним висиханням чорнила. Але термін їх служби можна продовжити, знизивши при цьому вартість витратних матеріалів, самих картриджів і друкуючих головок. Для цього їх необхідно відновити або «замочити». Справжнє відновлення передбачає процес очищення механізмів принтера після висихання чорнила  або засмічення каналів картриджів або друкуючих головок.

Всі дії по відновленню картриджів слід виконувати за допомогою спеціальних рідин. Зазвичай для цього використовується дистильована вода і рідини, які підходять під конкретні картриджі.

Особливість картриджів для струменевих принтерів Canon полягає в тому, що в них чорнильний бачок поєднується з друкуючим елементом. Контактні пластини знаходяться з протилежного боку, ближче до кришки принтера. Чорнило всередині бачка картриджа утримується спеціальною губкою. Найчастіше такі принтери або МФУ характеризуються наявністю всього двох картриджів: один з них чорний, а другий  кольоровий. У забарвленні поєднуються разом відразу три кольори – синій, малиновий і жовтий.

Також потрібно знати, що всі струменеві картриджі – це чорнильниці, які кріпляться безпосередньо до друкуючої головки. Ще однією особливістю таких принтерів і МФУ є поділ кожного окремого кольору на чорнильний картридж. Їх мінімальна кількість може становити чотири, але іноді може дорівнювати 5, 6, 8 і більше.

До методів відновлення таких картриджів відноситься відновлення окремих друкуючих головок. Вони, по суті, «реанімовані», тому що в разі проблем з ємністю патронів їх можна просто викинути. Ні в якому разі не намагайтеся застосувати до керівників якісь радикальні заходи. Як варіант, спробуйте кілька разів запустити програму для очищення головок машини, яка реалізована драйверами друкувального пристрою. Якщо це не допомогло, можна зняти друкуючу головку, що зажадає розбирання всього принтера. Всі дії необхідно виконувати максимально акуратно. Після цього голову поміщають в дистильовану воду для замочування приблизно на 24-48 годин. Після цього пристрій збирається заново і головки очищаються. Якщо після очищення 5-10 разів результату не видно, то можна вважати, що ваша друкуюча головка і, власне, картридж, відновленню не підлягає.

У всякому разі, про Заправка Canon  Рекомендується звернутися до фахівців. У сервісному центрі Greentex  Вони завжди допоможуть вам заправляти картридж Kenon, а також картриджі інших марок.  Заправка картриджів Canon

 

здійснюється оперативно  і на високому професійному рівні з гарантією якості для виконання робіт. При цьому заправка картриджів Canon  Вона здійснюється цілодобово. Є можливість поїздок майстра в будь-який район Києва.