Киев, ул. Большая Васильковская 132

Самостійне заправлення картриджів: у чому ризики?

Самостійне заправлення картриджів лазерних принтерів несе небезпеку не тільки для техніки, але й недосвідченого майстра. У минулому залишилися часи, коли на струменеву друкарську техніку розхідники встановлювали власники без допомоги професіоналів. Досвідчені фахівці компанії Greentex швидко заправляють картриджі лазерних принтерів, а також гарантують всі виконані роботи. Дилетантський підхід і відсутність спеціального обладнання – це стає причиною поломок дорогих пристроїв.

Недоліки самостійного заправлення картриджів

Серед власників техніки все ще існує велика помилка в тому, що тонер у картридж засипати легко, проте насправді:

  • Картридж попередньо очищається від залишків старого порошку . Елемент має бути практично повністю розібрати, для чого майстри використовують спеціальний інструмент. Процес розбирання трудомісткий, потребує знань та досвіду, що допоможе виключити поломку дрібних елементів та деталей. Без очищення залишки тонера потрапляють на аркуші паперу, тому якість друку погіршується.
  • Не можна допустити змішування різних тонерів . Для кожного друкувального пристрою підбирають якісний порошок. Не допускається використання аналогів невідомого походження. В іншому випадку якість друку погіршується, з’являється загроза для самого принтера.
  • Очищення бункера проводиться спеціальним обладнанням . Використовувати пилосос, серветки або щіточки для таких цілей забороняється. Дрібнодисперсний порошок у такому разі потрапляє у повітря, що несе загрозу вже для самої людини.
  • Необхідно щоразу оглядати пристрій . Це дозволить своєчасно виявити і замінити деталь, що зносилася, продовжити термін експлуатації всього пристрою.

Якщо не дотримуватися всіх вимог виробника щодо якості порошку, а також ігнорувати порядок заміни тонера, техніка ламається, що спричинить необхідність ремонту та відновлення картриджа . Такою роботою повинні займатися досвідчені майстри.