Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте картридж замість покупки нового

Заправка картриджів – послуга сервісного центру, що дозволяє заощадити, адже не потрібно купувати новий витратний матеріал. У деяких випадках, щоб заощадити ще більше, власники принтерів намагаються заправляти себе. Однак в цьому випадку потрібно мати:

– достатній досвід проведення подібних маніпуляцій;

– володіти технічними знаннями та навичками.

Крім того, потрібно бути готовим, що нічого не вийде, а принтер і зовсім перестане працювати, так як так зазвичай закінчується некваліфіковане втручання.

Сервісний центр – безпечний і надійний варіант. Є майстри, які повернули до життя не один десяток друкарів і знають, як вам допомогти. Але деякі власники оргтехніки вважають цей шлях занадто довгим, адже потрібно піти в майстерню, почекати деякий час, а потім знову відправитися забрати принтер.

При цьому доречно буде пам’ятати, що навіть покупка нового картриджа вимагає походів в магазини і назад, а іноді і тижнів очікування, поки потрібний витратний матеріал буде доставлений в торгову точку. В результаті сумнівна економія.

Заправка картриджів в цьому випадку помітно виграє, адже коштує дешевше, а якість нічим не відрізняється від покупки нових. Якщо простої в експлуатації оргтехніки для вас неприпустимі, варто задуматися про покупку запасного принтера, який буде працювати в момент заправки першим.

Про що ще не варто забувати

Звичайно, заправка допомагає вирішити безліч проблем. Але не можна забувати, що кожна техніка має свій ресурс роботи. Рано чи пізно патрон закінчиться. Зазвичай це виражається в появі розлучень на папері, зміні фону документів і інших дефектах.

Тут доведеться мити і чистити друкуючі головки, калібрувати відбиток, промивати забиті сопла і багато іншого. Зробити своїми руками, по крайней мере, складно. Тому в цьому випадку на допомогу прийде сервісний центр.

Коли картридж зламався безповоротно, його можна сміливо викидати і купувати новий. Не купуйте занадто дорого, вистачить навіть найдешевшого. Все одно його можна заправляти не один раз. Зазвичай це копії оригінальних витратних матеріалів, які повністю повторюють їх функціонал.

Чи не переплачуйте в тих випадках, коли можна заощадити. І заправка картриджів – яскравий тому приклад.