Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправляємо картриджі сучасних МФУ

Картриджі сучасних друкуючих пристроїв, принтерів і МФУ є своєрідними чорнильницями. Якщо щодня використовувати обладнання для відтворення відбитка, то, звичайно ж, чорнило в них закінчаться досить швидко. Тому у багатьох користувачів з цього приводу виникає безліч питань, головний з яких: чи варто купувати новий картридж, або заправляти його новими чорнилом самостійно. На жаль, за покупку нової тари доведеться заплатити чималі гроші. Тому краще звернутися до спеціального сервіс для заправки картриджів, або зроби своїми руками.

 

Але як, запитаєте ви, заправляти картриджі, наприклад, на струменевому принтері? Струменеві друкарські машини є досить доступним варіантом для побутового використання. Ця техніка друкує не тільки чорно-білі документи, а й фотографії досить якісно. Єдиним недоліком струменевих машин є кілька повільна швидкість друку.

 

При заміні чорнила в картриджах найголовніше – вибрати якісні чорнило. У кожному керівництві для користувачів, а також на упаковці принтерів, як правило, вказуються моделі картриджів, які вбудовані в техніку. За цими моделями купуються нові фарби. Тому користувачеві самому знайти відповідне чорнило.

Перед початком заправки картриджі необхідно витягти з каретки. Для цього потрібно натягнути на них пластиковий наконечник. У деяких моделях принтерів слід натиснути спеціальну фіксуючу кнопку. На поверхні картриджа ви побачите наклейку на отвори заправки. Його потрібно акуратно видалити, але ні в якому разі не викидати! Як правило, такі чорнильниці вже оснащені готовими отворами для заповнення фарбою. Однак в деяких пристроях використовуються патрони, в яких користувачеві доведеться своїми руками робити проколи (голкою) у відповідних поглибленнях.

Далі необхідно взяти шприц і набрати в нього близько 2-3 мл чорнила відповідного кольору. Вставляємо голку в резервуар приблизно на 2-3 сантиметри і повільно виливаємо рідину. Не варто робити це занадто швидко, так як ви ризикуєте отримати бульбашки повітря, що категорично протипоказано. Якщо картридж переповнити, це стане зрозуміло вам по появі крапельок чорнила на його поверхні. В цьому випадку необхідно трохи влити назад фарбу (знову ж таки, використовуємо для цього шприц), а потім акуратно промокнути насадки вироби вологою ганчіркою. Після
Наклейку для заправки картриджа
слід приклеїти назад до виробу.

Заправка кольорових картриджів зажадає від користувача більшої уважності, так як тут головне – не переплутати баки з відповідними кольорами чорнила. Якщо на картриджі немає позначок з позначенням певного кольору, то користувач повинен перевірити колір за допомогою шприца, вставивши його в отвір і відкачавши із залишку трохи фарби. Для кожного нового отвору слід використовувати новий шприц і голку, щоб фарби не змішувалися. Таким чином, введіть чорнило відповідних кольорів в кожен з резервуарів до їх заповнення. Після цього протріть принтер спиртом.

Якщо немає можливості виконати вищевказані дії самостійно, звертайтеся в нашу ремонтну майстерню Greentex, яка працює в Києві. Ми пропонуємо: заправляючи картриджі на Правому і Лівому берегах, ми допоможемо вам встановити СНПЧ, а також поремонтувати принтери в дорозі.