Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка принтерів: в чому обман недобросовісних сервісних центрів?

Безперебійна робота поліграфічного обладнання забезпечується своєчасною заправкою картриджів. Однак не всі компанії готові запропонувати якісні послуги, сумлінно виконувати роботу. Досвідчені фахівці сервісного центру Greentex не тільки
якісно заправляють лазерні принтери
, але і попереджають про небезпеку звернення до недобросовісних виконавців.

Недобросовісні центри заправки принтерів: в чому небезпека для замовника?

Щоб не стати клієнтом дилетантів або шахраїв, не варто гнатися за дешевизною. В іншому випадку замовник часто стикається з неприємними ситуаціями, коли:

  • Лазерні принтери заправляли дешевим, неякісним тонером. Використовувана продукція не відповідає стандартам якості, її часто виготовляють кустарним способом невідомі виробники. Як наслідок, неякісний друк або псування майна, що тягне за собою дорогий ремонт.
  • Технологія процесу заправки не дотримується. Попередньо необхідно ретельно очистити картридж від залишків старого тонера, для чого використовується спеціальне обладнання. Результатом стає наявність дефектів при друку або поломка друкувального пристрою.
  • Несумісність використовуваного тонера з друкуючим пристроєм. Використання неякісного або невідповідного порошку призводить до неможливості друку сторінок. В результаті виникає необхідність тривалої і дорогої діагностики та заміни тонера.

Щоб замовити якісні послуги, власники оргтехніки переходять на сторінки спеціалізованої компанії
https://greentex.kiev.ua/
. Майстри враховують всі нюанси обладнання, при необхідності змінюють електронні чіпи для заправки і роботи картриджа, чистять елемент і налаштовують обладнання.