Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка лазерних картриджів Canon LBP-1100

Лазерні принтери, що випускаються відомою компанією Canon, зараз використовуються в усьому світі, і це не дивно, адже японський виробник поліграфічного обладнання об’єднав в своїх пристроях найвигідніші для користувачів функції. Якщо говорити про принтери, призначення яких – домашнє використання, то одним з найпоширеніших і функціональних пристроїв великою популярністю серед вітчизняних споживачів користуються пристрої Canon LBP 1100. Принтери працюють за технологією лазерного друку і вважаються одними з найбільш ефективних пристроїв для якісного друку в домашніх умовах. У той же час такі пристрої можуть підійти і для продуктивної роботи в невеликих офісах, де потрібні великі обсяги друкованих примірників в день.

Принтери Canon LBP 1100 характеризуються дуже низькою вартістю відтворення відбитків, що цікавить сучасних покупців подібного обладнання в першу чергу. Швидкість роботи обладнання дозволяє отримувати вісім сторінок в хвилину, що досить добре для побутового використання. При цьому споживач завжди може заощадити на покупці нового картриджа, звернувшись в компанію 
Сервісний центр Greentex
, який надає послуги з заправки картриджів Canon LBP 1100. Також сервіс пропонує безліч інших послуг з обслуговування оргтехніки.

Що таке послуга  заправки Canon LBP?

Заправка картриджів Kenon новим фірмовим – оригінальним або сумісним – тонером – є одним з основних напрямків діяльності сервісного центру Greentex. Майстри мають відповідний досвід і кваліфікацію і заправляють картриджі на спеціальному обладнанні в нашій майстерні. При цьому, якщо у клієнта немає можливості під’їхати до центру, наші фахівці також працюють з візитом за вказаною замовником послуг адресою. Виїзд можливий в будь-який район міста Києва і в будь-який час доби.

Звичайно, користувач може заправити

картридж Canon   своїми руками, але для цього досить складного процесу потрібно володіти певними знаннями і досвідом. Кожен користувач поліграфічного обладнання повинен розуміти, що будь-який картридж, як і, власне, будь-який пристрій, має свій специфічний робочий ресурс. Лазерні картриджі Kenon відрізняються від інших аналогічних виробів тим, що їх можна заправляти 2 або 3 рази. Крім того, після відновлення картриджа його можна заправляти кілька разів знову без втрати якості друку. Саме таку заправку LBP 1100 можна здійснити в нашому сервісному центрі в Києві.

Якщо картридж потребує відновлення, це також не проблема для наших фахівців. Після відновлення пристрою він може знову пройти новий цикл використання, поки не закінчиться тонер. Потім пристрій можна заправити новим тонером. Це головна перевага лазерних принтерів виробництва Canon. Таким чином, користувачі можуть використовувати своє обладнання протягом дуже тривалого періоду часу, просто заправивши картриджі.

Якщо ви виберете сервісний центр Greentex для обслуговування своєї оргтехніки, ви, безсумнівно, отримаєте:

·        швидка заправка картриджів (струменевих і лазерних) та інші послуги;

·        якісні витратні матеріали;

·        можливість отримання послуг в будь-який час доби;

·        індивідуальне ставлення до кожного клієнта.