Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів у Солом’янському районі

Принтери міцно увійшли в повсякденне життя наприкінці минулого століття, популярність і затребуваність цієї техніки зростає з кожним днем. Найважливішим елементом принтера є картридж, який потрібно своєчасно обслуговувати і заправляти.

Види неполадок картриджів у разі непрофесійного обслуговування

Технічне обслуговування картриджів варто беззастережно довірити професіоналам, щоб уникнути багатьох проблем. Зупинимося на основних складнощах, за запевненнями фахівців сервісу dozapravka.com.ua у Солом’янському районі, які трапляються частіше за інших:

  • Вибір тонера. Під час вибору тонера основна частина користувачів ґрунтується на ціні за принципом: що дешевше, те краще. Після заправки принтер друкує бліді відбитки. Висновок – ніколи не економте на купівлі тонера.
  • Шкода здоров’ю. Частинки тонера на порядок менші за найдрібніший пил. Вони здатні протягом довгого часу висіти хмарою в повітрі. Проникають через респіратор і тим більше маску. Висновок – щоб уникнути найменшого шансу розсипати тонер, краще довірити заправку картриджа фахівцям спеціалізованого центру. Тонер все-таки прокидався. Діємо негайно! Завдання за лічені хвилини зібрати тонер, що прокинувся, за допомогою пилососа, інакше він вбереться в одяг або меблі та залишиться там назавжди у вигляді неприємних слідів. У жодному разі не можна збирати тонер за допомогою води і вологих ганчірок, оскільки вода розмиє тонер і плями набудуть критичного розміру.
  • Картридж не визначає свіжозаправлений тонер. Така проблема трапляється у так званих “чипованих” картриджів. Єдиний правильний вихід – звернутися за допомогою до Greentex. Фахівці перепрограмують ваш картридж, проблему буде вирішено за лічені хвилини.
  • З’явилися світлі смуги. Неправильне встановлення дозуючого леза або ж утворення наростів тонера – ось дві причини цієї неполадки. Вихід – прочистити лезо ганчіркою і відмочити в спирті.

Своєчасне технічне обслуговування вашого картриджа позбавить вас від витрати зайвих грошей і нервів. Завжди справний принтер, що рівно друкує, – запорука гарного настрою та успішних справ.

Професіоналізм фахівців центру із заправки картриджів у Солом’янському районі дає змогу впоратися абсолютно з усіма проблемами вашого картриджа в найкоротші терміни. Звернувшись до компанії, ви заощадите свій час і отримаєте матеріальне задоволення від доступності цін.