Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів у Шевченківському районі Києва

Навіщо купувати дорогий новий картридж, якщо можна заправити старий. Це обійдеться набагато дешевше. Всі роботи якісно виконають майстри Greentex.

Один із найнеприємніших сюрпризів для людей, які постійно працюють з офісною технікою – не працює принтер через те, що закінчилася фарба. У режимі активного користування копіювальною друкарською технікою таке відбувається надзвичайно часто. Ось чому Greentex Center просить власників принтерів якомога швидше заправити картридж принтера.

Чому всі вибирають заправку картриджа: головний плюс

Відомо, що оригінальні картриджі від відомих виробників офісної техніки нереально дорогі. Але такий феномен можна легко пояснити. Зазвичай ціна принтера варіюється в середньому ціновому сегменті, але ось потім доведеться докуповувати до нього витратні матеріали, оскільки сам картридж коштує мало не третину від його вартості. Це своєрідна техніка, коли покупців заманюють низькою ціною на техніку, але потім їм доводиться істотно розщедрюватися на обслуговуючі заходи.

Але власники друкарської техніки знайшли вихід із такої ситуації. Ось чому особливо затребувана послуга заправки картриджів у Шевченківському районі Києва. У сервісному центрі запросто подарують нове життя старому картриджу, за відносно невелику суму можна й далі користуватися своєю технікою.

Основні переваги центру “Грінтекс”

Якщо на папері картинка вийшла неякісною, блідою, або техніка взагалі відмовляється виконувати завдання, то це означає, що настав час уже звернутися по допомогу до фахівців. Але найкраще зробити це завчасно, щоб потім у відповідальний момент техніка не підвела. Майстри сервісного центру постараються зробити все максимально швидко. Ось чому найкраще звернутися в сервісний центр “Дозаправка”:

  • працюють тільки професійні майстри, які знають всі нюанси роботи з друкарською технікою, і мають великий досвід роботи в цій галузі;
  • є в наявності всі комплектуючі та деталі, витратні матеріали, які можуть знадобитися під час відновлювальних робіт;
  • використовується дороге професійне обладнання.

Щоб скористатися послугами компанії «Грінтекс», досить залишити заявку на сайті або по телефону. Після цього фахівець приїде забрати картридж у зручний для клієнта час. Майстри професійно виконуватимуть усі необхідні роботи, після чого знову привезуть клієнту обладнання разом з актом виконаних робіт.