Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів у Подолі: якісно, швидко, недорого

Багато виробників, незалежно від моделей принтерів, рекомендують використовувати картридж тільки один раз.

При цьому вартість знімного контейнера обійдеться в половину вартості самого обладнання. При великому потоці друку це недоцільна трата грошей, тому заправка картриджів, з якою допоможуть фахівці Greentex, є оптимальним варіантом.

 

Етапи заправки

 

Для того щоб заправка знімного контейнера пройшла успішно, фахівці Greentex дотримуються певних етапів. Роботу виконують акуратно й обережно, це допомагає уникнути небажаних поломок у майбутньому:

  1. Розбирання контейнера. Картридж дбайливо розбирають, проводять чистку. Основна мета таких механічних дій – не порушити конструкцію картриджа і не зіпсувати покриття робочих елементів.
  2. Заправка тонером. Засипати тонер потрібно вкрай обережно і дуже небажано просипати фарбу. Тонер – це дрібний летючий порошок, у разі неправильної дозаправки можуть утворитися грудки. Прокидання призведе до некоректної роботи принтера. Частинки можуть потрапити в дихальні шляхи і завдати шкоди.
  3. Збірка. Тут фахівці стежать за тим, щоб знімний контейнер правильно встав у лунку і був надійно зафіксований, щоб не були зачеплені вали і корпус залишався в цілісності.

Також під час дозаправлення фахівці стежать за тим, щоб картридж був заправлений повністю, інакше надлишки під час друку потраплять назовні і виведуть з ладу механізми.

 

Важливі моменти

 

Не тільки правильне заправлення картриджа, а й якість самого тонера мають значення. Важливо під час оформлення заявки вказати модель принтера. Це допоможе фахівцям правильно підібрати тонер.

Чому звернення до компанії в компанію “Грінтекс” правильне рішення

Тому що тут використовують якісні матеріали. Якщо ви вирішили заправляти знімні контейнери самостійно, то врахуйте, що фарба має термін придатності. Неякісний витратний матеріал швидко засихає, що призведе до поломки обладнання.

Якщо тонер буде вологим, це не тільки погіршить якість друку, а й призведе до засмічення голки.

Фахівці дотримуються всіх рекомендацій виробника. Наприклад, якщо температура запікання тонера не відповідає вимогам, матеріал буде швидко витрачатися і картридж доведеться часто заправляти.

Фарба заправляється тільки після чищення картриджа. Самостійно виконати цю процедуру вкрай складно.