Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів у Печерську

На ринку представлений широкий вибір принтерів. Усі вони відрізняються не тільки зовнішністю, а й набором функцій, а також технічним оснащенням. Для забезпечення чіткого насиченого кольору в кожному принтері використовується картридж, заправлений чорнилом.

Є ті моделі принтерів, де контейнери змінні, звернувшись в компанію Greentex, можна кілька разів заправляти один і той же картридж. Є й ті моделі, де дозаправити контейнер не можна – цей момент обов’язково врахуйте під час купівлі.

За частого друку постійно купувати новий контейнер невигідно, у багатьох випадках дозаправка – найоптимальніший варіант.

Види картриджів та їхнє дозаправлення

Виділяють кілька видів принтерних картриджів: клеєний, чіпований, для струменевого принтера.

Струменевий принтер належить до недорогої серії і навіть найдорожча модель коштуватиме менше, ніж дешевий лазерний принтер. Відповідно, із самостійним заправленням картриджа виникнуть складнощі, тому довірте роботу досвідченим майстрам.

Клеєні картриджі використовують у лазерних принтерах. Щоб заправити такий знімний контейнер, його потрібно буде спочатку розібрати, а потім зібрати. Це вимагає і часу, і досвіду. Купуючи принтер, обов’язково уточніть у продавця, який тип картриджа використовується.

Є виробники, які пропонують власникам обладнання відстежувати, яку кількість чорнила було використано і скільки тонера залишилося. Для цього виріб оснащується спеціальними чіпами.

Тут є важливий нюанс: чип робить підрахунок кількості надрукованих аркушів, скільки реально залишилося порошку в тубі він не покаже. Відповідно, якщо ви заправите картридж, є ймовірність того, що чип надсилатиме комп’ютеру сигнал про те, що фарба закінчилася, що потрібно вставити новий картридж і користуватися принтером ви не зможете.

Неправильне заправлення – ризики

Що буде, якщо знімний контейнер заправлений неправильно:

  • Погіршиться якість друку.
  • Принтер швидко вийде з ладу, друкуватиме з дефектами або зовсім перестане працювати.
  • Механізми обладнання вийдуть з ладу.

Процес заправки нелегкий і брудний. Неправильна заправка призведе до того, що свіжа залита фарба швидко засохне і принтер перестане працювати. Ремонт може обійтися недешево.

Потрібно пам’ятати і про те, що фарба має свій термін зберігання – не встигли вчасно використати, і її відправляють до сміттєвого кошика.

Уникнути цих та ряду інших проблем допоможуть фахівці компанії Greentex, які підберуть чорнило, відповідне моделі принтера і якісно виконають роботу.