Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів Gestetner


Гестетнер


Картриджі Gestetner мають той самий тип, що й картриджі Konica Minolta PP1480/1490,  Okidata B2500 або Xerox Phaser 3100. Як і всі вони,
картриджі Gestetner при заміні
вимагають активації друкувального пристрою смарт-картою, яку також можна назвати чіп-картою. Ця чіп-карта передає в принтер інформацію про відбулася заміну картриджа, після чого принтер готовий приступити до роботи.


Сумісні чіп-карти для активації друкувального пристрою завжди є у продажу, тому не потрібно турбуватися про заміну програмного забезпечення принтера.


Перезаправні картриджі Gestetner є одним з кращих і економічних витратних матеріалів для принтерів. Так як друкарські пристрої цієї фірми завжди оснащуються спеціальною системою автоматичного управління витратними матеріалами. Це означає, що принтер припинить свою роботу, як тільки закінчиться тонер в картриджі, і не буде виробляти листи, пошкоджені низькою якістю друку.


Як активувати принтер після заправки картриджа Gestetner?


Щоб активувати принтер після заправки картриджа Гестетнера, потрібно зробити п’ять простих кроків. Так:


  • На панелі управління принтером буде напис: Insert the cartridge. Тому необхідно відкрити кришку і встановити вже заправлений картридж на його законне місце.

  • Потім на панелі управління повинна з’явитися напис – будь ласка, закрийте кришку принтера. Тому необхідно закрити кришкою.

  • Після того як на дисплеї з’явиться фраза: Вставте карту, чіп-карту потрібно встановити в призначений для неї слот. Зазвичай він розташовується під панеллю управління пристроєм.

  • Не лякайтеся, коли з’явиться напис на кшталт «Замінити тонер». Тут потрібно просто натиснути кнопку «ОК».

  • Після цього з’явиться запит на очікування, програма зчитує інформацію з чіп-карти. І з’явиться нова фраза: «Новий тонер – вийми карту».


Все, після того, як чіп-карта виймається з роз’єму, принтер готовий до роботи.