Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів з виїздом Дарницький район

Якість друку залежить від використовуваного принтера і чорнила. Картриджі з часом потребують дозаправки або заміни. Відсутність тонера в картриджі призводить до того, що текстова, графічна інформація виходить нерозбірливою. Найкращий варіант – купити новий оригінальний картридж, але він коштує досить дорого. Більш доступне рішення – дозаправка.

Як влаштовані картриджі

У продажу представлені принтери двох типів – кольорові та монохромні. Вони складаються з бункера для тонера, магнітного вала, ракельного ножа.

Тонер являє собою сухий порошок, що подається на фотобарабан девелоперним валом. Він притягує порошок, а лезо рівномірно розподіляє його. Протилежні заряди дають змогу наносити фарбу на барабан, розігрівати її і вдавлювати в папір. У підсумку створює відбиток потрібного типу, форми. Без тонера друк, відповідно, неможливий.

Особливості послуги дозаправлення

Заправка картриджів Дарницький район – зручна послуга зі швидким виїздом майстра за вказаною вами адресою. Ми дозаправляємо картриджі різних типів, моделей, гарантуємо відновлення їхньої працездатності недорого.

Спочатку старий пристрій витягується з копіювальної установки. Після цього принтер розбирається із застосуванням спеціального інструменту, тонерний відсік і вал очищаються від залишків фарби із застосуванням пилососа вакуумного типу. Збірка виконується послідовно, акуратно відкривається заповнений порошком клапан бункера. Часто виникає необхідність у заміні чипа.

Самостійно такі роботи теж проводять, але врахуйте, що для цього потрібні знання, досвід. Якщо їх немає, варто довірятися професійним майстрам. Вони дають гарантію високої якості використовуваних матеріалів, правильного вибору тонера, відсутності деформації дозувальних лез. Коштує послуга доступно.

Як зробити замовлення

Щоб замовити професійне заправлення картриджа в Дарницькому районі Києва:

  • зателефонуйте нам;
  • або залиште заявку онлайн.

Оперативно виїдемо за вказаною адресою, виконаємо роботи на високому рівні, все необхідне візьмемо з собою. Послуга дозаправки зручна, вигідна і дає змогу непогано економити.