Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів HP PRO CLJ M275

У якийсь момент ви виявляєте, що принтер HP відмовляється друкувати. Швидше за все, вам знадобиться  
швидко заправляти картридж 
або замінити його. Це не проблема, але вартість набору оригінальних тонерів для чотирьох кольорів може перевищувати 6 000 гривень. Ресурс картриджів розрахований  приблизно на 1200-1500 сторінок.

Ви можете уникнути покупки дорогих оригінальних картриджів на регулярній основі, адже заправка картриджів HP PRO CLJ M275 обходиться набагато дешевше, а якість друку залишається на колишньому високому рівні.

Заправити картриджі можна самостійно. Для цього необхідно придбати фарбувальний порошок (тонер) чотирьох кольорів:

·        чорний (чорний);

·        пурпуровий (пурпуровий);

·        блакитний (бірюзовий);

·        жовтий.

Для HP, заправка картриджа, процедура нескладна, але потрібно володіти інструментом і деякими навичками. Спочатку вийміть картридж з принтера. Ці кроки описані в інструкції. Потім необхідно зняти бічну кришку з однієї зі сторін, не повертаючи відкривається стороною вниз, тому що залишки тонера можуть висипатися. Щоб зняти кришку, знадобиться спеціальна викрутка. Повторіть те ж саме для другої кришки.

Шестерню, що утримує бічну кришку, знімати не потрібно. Зверніть увагу на пружину, яка його підпирає. Вона не повинна бути втрачена.

Далі потрібно зняти шестерні на другій білій кришці і відкрутити утримує її гвинт.

Знімаються бічні кришки і знімаються роздавальний вал і лезо. Будьте обережні при демонтажі дозуючого леза. Якщо вона деформована, то при друку з’являться дефекти.

Тепер можна видалити  спайсери з обох кінців мішалки тонера і висипати залишки порошку з картриджа. Використовуйте вакуумний насос для очищення контейнера для нового тонера. Тільки тепер вона починається Заправка M275. Налийте новий тонер в чистий відсік.

Далі в зворотному порядку патрон можна збирати. Як тільки ви встановили на нього роздавальний вал і спайсери, не закручуючи щільно гвинти леза, відрегулюйте зазор. Вона  повинна бути товщиною 1,8 мм. Для точного монтажу зручно використовувати спеціальні прокладки. Можна використовувати і інші засоби, наприклад, шуруповерт з відомою товщиною прорізів.

Після установки леза роздавальний вал і бічні кришки необхідно знову поставити на місце. Нанесіть трохи струмопровідної мастила на контакти валів перенесення і подачі тонера. Поставте всі шестерні назад на місце і закрутіть бічні гвинти. Картридж заправлений і готовий до подальшого використання.

У такому вигляді він поки не підійде, тому необхідно замінити чіп. Підчепити викруткою стару стружку і зняти її. Встановлюємо на його місце новий і обклеюємо гарячим пластиком.

Ми пропонуємо послугу з обслуговування принтерів, а також 

заправка картриджа М275

  Це обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нових, приблизно в п’ять разів. Крім того, ми позбавимо вас клопоту з самостійною заправкою картриджів. Фахівці можуть заправте картридж HP в Києві, прямо у вашому офісі або квартирі за кілька хвилин.

Якщо ваш принтер HP друкує неправильно, звернітьсядо професійного сервісного центру Greentex .