Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів HP LJ PRO M401

Принтери і копіювальні апарати бренду Hewlett Packard в Україні вважаються найнадійнішими.  Для власників оргтехніки вартість обслуговування завжди є важливим критерієм. Ні для кого не секрет, що вигідніше  НР Заправка картриджів  замість того, щоб купувати новий. І таке завдання ,  де заправляємо картридж HP Київ?  залишається актуальним для користувачів оргтехніки, так як  послуги  в різних центрах відрізняються досить сильно. Заправка HP PRO m401  – за рахунок того, що картридж багаторазово заправляється, знижується вартість друку.


Сервісний центр Greentex
 
забезпечить  узгодження замовлень по телефону, високу якість обслуговування, знижку при заправці декількох картриджів, зручний графік роботи і вільний виїзд фахівців – всі ці якості дозволяють дійсно заощадити гроші і, звичайно ж, час. Тут проведуть ремонт будь-яких друкуючих пристроїв будь-якої складності, забезпечать якісний тонер, заправлять і відновлять  картриджі в найкоротші терміни.

                                  Заправка картриджів PRO m401

Ресурс картриджа становить 2700 сторінок. Після цього витратні матеріали необхідно або заправити, або замінити. Знайдіть таку послугу, як заправка картриджів, Святошинський район  ; Києву досить просто зв’язатися з компанією Greentex. Замовивши роботу майстрів своєї справи всього один раз,  і вам не захочеться  шукати інших постачальників послуг. Для принтера Заправка  картриджа HP LJ PRO m401 Він буде зроблений так, що буде працювати як годинник, друкувати якісне зображення, професіонали, швидка і якісна робота чекає  вас в цьому сервісному центрі. При такій заправці картридж можна заправляти до 5-7 разів. Включає в себе наступні роботи:

Часткове розбирання пристрою;                                                                                              

Тест на стан;

Детальне очищення всіх вузлів картриджа;

лопаті, ролики, барабан ретельно промиваються;

змащуються пов’язані один з одним деталі;

тонер заправляється в картридж;


Заправка HP LJ PRO m401 
– досить популярна послуга в Києві, і майстри сервісного центру можуть виконати її як в дорозі, так і в своїй майстерні. За невелику додаткову плату вони зможуть Швидко заправте картридж.

Сервісна служба здійснює:

Контроль якості заправки

заміна чіпа – при необхідності (для деяких моделей),  інакше друк буде неможлива