Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів HP CLJ 1025

Дуже складно уявити собі робоче місце, яке оснащене комп’ютером без допоміжного обладнання, зокрема без принтера. Сьогодні в роботі найчастіше використовуються струменеві друкарські пристрої. Це пов’язано з тим, що такий принтер коштує набагато дешевше, на відміну від пристрою лазерного друку. Єдиний недолік HP –  заправка картриджа.

Щоб впоратися з цим завданням, можна:

1.    Заправте картридж самостійно;

2. Зверніться за допомогою  в сервісний центр Greentex.   

Заправка картриджів HP CLJ 1025 має свої особливості і нюанси. Особливо це стосується чіпа, який розташований на одній з бічних кришок цієї деталі. Для якісного очищення картриджів необхідно мати спеціальні очисні фільтри. Для заправки картриджів повинні бути в наявності спеціальні витратні матеріали. Зважаючи на цих особливостей заправитися в домашніх умовах буде вкрай проблематично.

Сам процес досить простий і складається з зняття бічної кришки, очищення деяких її деталей, часткового розбирання картриджа до стану, коли його можна заправити, і повторного складання картриджа в зворотному порядку. Дуже важливо в процесі вилучення патрона не залишати барабан без опори і добре прочистити бункер.

Якщо у вас до цих пір немає абсолютно ніякого подібного досвіду роботи з оргтехнікою, то варто довірити цю операцію професіоналу. В руках майстра  заправка 1025 буде виконана якісно і швидко. Тому радимо звернутися в наш сервісний центр.

Щоб бути впевненим у якості, слід звернутися заправка

картриджа HP Kiev   Він знаходиться в нашому сервісному центрі. Ми гарантуємо вам якість виконаних робіт, так як картридж перевіряється на нашому обладнанні в його присутності перед передачею замовнику.

Заправка HP CLJ 1025 є  невід’ємним атрибутом струменевих принтерів і одночасно їх відмінною рисою. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що в наш штат входять вузькоспеціалізовані співробітники з багаторічним досвідом роботи, які зможуть не тільки швидко заправляти картридж , а й провести роботи по його відновленню. Ми дбаємо про навколишнє середовище та кожного клієнта.

Наш сервісний центр, депроводиться заправка картриджа в Оболонському районі,  пропонує своїм клієнтам вигідні умови і доступні ціни. З нами ви будете впевнені в завтрашньому заправленому картриджі!