Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів Canon MF 216 N

Сервісний центр “Greentex”, яка знаходиться в місті Києві, пропонує всім бажаючим комплекс послуг по заправці лазерних картриджів компанії Canon  та інших виробників сучасного поліграфічного обладнання. Також майстри центру займаються обслуговуванням різної оргтехніки, реставрацією та ремонтом як лазерних, так і струменевих копіювальних апаратів. Власне, якщо вам потрібен надійний партнер з ремонту комп’ютерної або офісної техніки, підтримки безперебійної роботи друкуючих пристроїв, заправки або відновлення картриджів, наш сервіс радий запропонувати вам найвигідніші умови співпраці і доступні ціни на
заправка картриджів Kenon
.

Для заправки працюють Canon MF 216 N Нашим майстрам знадобиться всього 15-30 хвилин. При цьому поспішаємо звернути вашу увагу на те, що заправка картриджів Canon Вона можлива не тільки на території сервісного центру, але і з виїздом фахівця за вказаною клієнтом адресою. Якщо у вас є потреба в оперативності Заправка MF 216 N

, наш фахівець призначить час приїзду відразу після вашого запиту, щоб майстер міг відразу приступити до роботи.

Що стосується багатофункціонального пристрою Kenon MF 216 N, то це сучасний високошвидкісний лазерний чорно-білий прилад з комбінованими функціями друку, копіювання, сканування і факсу. При цьому компактна конструкція пристрою економить робочий простір. Можливість спільного використання різних функцій завдяки підключенню Ethernet, висока якість друку і просте інтуїтивно зрозуміле управління, наявність сенсорного рідкокристалічного дисплея роблять MF 216 N практично кращим сучасним пристроєм для використання в невеликих офісах, а також в домашніх умовах.

Canon MF 216n також є енергоефективним пристроєм з мережевими функціями та додатковими функціями, які дозволяють значно підвищити продуктивність пристрою. До переваг цієї моделі принтера 4-в-1 також можна віднести:

  • можливість друку з гаджетів з операційними системами IOS і Android;

  • висока швидкість чорно-білого друку або копіювання – 23 сторінки в хвилину;

  • Настроюваний монітор, який спрощує керування робочим процесом.

  • завдяки наявності технології Quick First Print пристрій швидко нагрівається і видає перші екземпляри вже через 3 з половиною секунди.

 

До важливих особливостей МФУ MF 216 N можна віднести те, що для заправки  картриджа Canon MF 216 N Блимати пристрій взагалі не потрібно. Оригінальні картриджі можна заправляти три-чотири рази, не витрачаючи гроші на покупку нового лазерного пристрою.  

У сервісному центрі “Greentex” Можна не тільки заправляти, але і купувати сумісні картриджі. При цьому компанія пропонує послуги заправки у всіх районах Києва цілодобово. Розуміючи, як раптово принтер може припинити друк через банальну відсутність чорнила або тонера, ми пропонуємо нашим клієнтам свої послуги 7 днів на тиждень, сім днів на тиждень. Тому принтери можна обслуговувати в будь-який час.