Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів Canon LBP 250

Заправка лазерних картриджів Canon, включаючи LBP 250, процес, який не є складним для будь-якого сервісного фахівця

Greentex. Проте це дуже відповідальна процедура, яка вимагає уважності і відповідних навичок. Наш центр бере на себе повну відповідальність за виконання повного комплексу процедур, пов’язаних з обслуговуванням оргтехніки, заправка картриджів Kenon (і МФУ інших виробників) з гарантією на виконані роботи.  

Варто відзначити, що картриджі бувають різних типів, які випускаються різними виробниками під самими різними брендами. Всі вони характеризуються своїми особливостями і мають відмінності. У зв’язку з цим порядок заправки картриджів і вимоги до проведення таких дій можуть бути різними. Наш сервісний центр має можливість заправки лазерних і струменевих картриджів на високому професійному рівні.


Заправка картриджа Canon LBP 250
, лазерний монохромний або кольоровий прилад, наші фахівці ретельно очищають і продувають всі наявні забруднення на всіх деталях картриджа, протирають серветки спеціальною рідиною (яка необхідна для підтримки працездатності витратних матеріалів). Після видалення забруднень деталі картриджа запобігають. І тільки після цього наш майстер приступає безпосередньо до заправка

Canon LBP 250, заправка відповідного типу порошку тонером в необхідній кількості для повного терміну служби пристрою. При складанні компонентів виробу фахівці нашого сервісу застосовують певні мастильні матеріали для забезпечення кращої провідності і захисту корпусу патрона.

 

Після закінчення процедури заправки картриджа Kenon Майстри повинні протестувати картридж, заповнений новим тонером, на якість друку. Як правило, відбитки практично такі ж, як і до заміни тонера. Після цього картридж комплектується в спеціальній упаковці і відправляється власнику.

При заправці струменевих картриджів використовується зовсім інший підхід. На початку сопла картриджів перевіряються, чи використовується машина для відтворення функцій друку. Якщо картридж використовується як чорнильниця (тобто чорнильниця), то наші фахівці не зможуть виконати тестування, так як тест може проводитися тільки на обладнанні, яке друкує безпосередньо. Однак наш сервісний центр гарантує, що чорнило повністю відповідає чорнильницям, але результат друку не гарантований,  так як цей результат не залежить від чорнила.

У тому ж випадку, якщо для друку використовується струменевий картридж принтера, наші фахівці проведуть пробний відбиток. Потім в спеціальному місці патрона робиться отвір, яке згодом ніяк не вплине на роботу пристрою. Після цього майстри видаляють залишилися чорнило, картриджі очищаються спеціальною рідиною (використання якої відновлює внутрішні підгузники вироби, відновлюючи його працездатність). Після закінчення цієї процедури сервісні працівники виймають з картриджа залишки рідини і заливають його новими сумісними чорнилом. Картриджі закриваються спеціальними стопорами, а до сопел приклеюється стрічка, яка не дасть чорнилу витекти назовні.

 

Всі роботи над картриджами проводяться в нашій майстерні, або з виїздом фахівця за адресою клієнта.