Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа

Кожен окремий споживач або організація, яка має намір використовувати багатофункціональністьПрилад або звичайний принтер повинен вибирати для себе техніку за ціною і можливостями. Варто розуміти, що будь-яке сучасне поліграфічне обладнання за принципом своєї роботи ділиться на три основних типи. Це матричне, лазерне і струменеве обладнання. Кожен з трьох типів принтерів має свою вартість і різні витратні матеріали. Те ж саме стосується і картриджів, заправка або заміна яких зажадає від власника техніки вкладення певних фінансових коштів.


Сервісний центр 

Грінтекс

, яка діє на території міста Києва, пропонує всім бажаючим свої якісніпослуги з обслуговування та ремонту лазера

 МФУ і струменева технологія

Для швидкої заправки картриджа

, установки СНПЧ Київ або заміни вийшла з ладу деталі на вашому принтері нам допоможуть наші кваліфіковані майстри в нашому сервісі,  або

з виїздом за вказаною клієнтом адресою.

Найменше витрат для користувачів МФУ займе
 заправка картриджів Лівий берег
 на струменевому друкарському обладнанні. Пристрої зі струменевим друком мають максимально доступну вартість, що дозволяє придбати таке обладнання будь-якому сучасному покупцеві. При цьому якість оригінальних зображень досить висока. Вона повністю задовольняє потреби приватних клієнтів. Єдиним недоліком цього виду друкарського обладнання є те, що в один прекрасний момент доведеться міняти картриджі, а коштують вони зовсім недешево. При цьому, якщо довго цього не робити і не користуватися самим принтером, то фарба в ньому може висохнути і пристрій просто стане непридатним для подальшого використання.

В даний час на ринку конкурують два виробника струменевих картриджів для принтерів. Це компанії  HP і Epson. Що стосується обладнання від Епсон, вони розміщують друкуючі головки пристроїв всередині конструкції принтерів. У зв’язку з цим вартість такого обладнання набагато нижче, ніж на патрони, що випускаються брендом НР. Однак такі МФУ доводиться використовувати досить регулярно, щоб фарба в них не пересихала. Якщо це сталося, міняти доведеться не картридж, а сам принтер. На відміну від пристроїв Epson, HP друкуючі головки  знаходяться в конструкції самих патронів. Власне, через це при висиханні фарб користувачеві доведеться замінити тільки сам картридж.

Якщо говорити про обладнання для лазерного друку, то можна з упевненістю сказати, що таке обладнання можна використовувати незалежно від простоїв. Адже в таких принтерах картриджі заправляються спеціальним порошком, який при нагріванні друкує. Тому лазерні МФУ є більш продуктивними. Вони можуть надрукувати дві тисячі примірників за аналогічний проміжок часу замість двох-трьохсот документів, які можна виготовити на струменевому обладнанні. Лазерні принтери, з іншого боку, мають велику вартість. За ціною доступні тільки пристрої з монохромним друком. Так що при бажанні купити кольоровий лазерний принтер доведеться викласти чималу суму грошей.

Говорячи про матричні принтери, варто відзначити, що вони стали менш актуальними через низьку швидкість друку і досить великого шуму, створюваного в процесі їх роботи. Їх до сих пір використовують на різних виробничих підприємствах, але вони занадто незручні для домашнього або офісного використання.

 
Заправка картриджів
 

для такого обладнання дуже проста і не представляє ніякої складності.