Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Р1102

Заправка картриджа – важлива частина обслуговування принтера, від якої залежить термін і якість його роботи. У минулому струменеві принтери можна було легко заправляти вручну, але з появою більш якісного лазерного друку картриджі змінилися. Тепер, щоб принтер друкував чітко і не зламався після того, як чорнило витратиться, краще звернутися до фахівців. Сервіс   Greentex

є чудовим прикладом професійної команди, яка несе відповідальність за свою роботу.

Якщо вам потрібно заправити картридж HP,  Київ надає для цього багато можливостей. Він має сотні дата-центрів, але більшість з них з більшою ймовірністю зламають принтер з часом, ніж продовжать працювати. У принтері, наприклад Заправка картриджа  HP Він має кілька особливостей. І до кожної моделі потрібно мати свій підхід.

Як умільці заправляють картридж?


Заправка P1102
, чорно-білого лазерного принтера з високою швидкістю друку, вимагає уважності, точності та досвіду. Для початку потрібно дізнатися, скільки грам тонера потрібно для картриджа. Заводські моделі досить маленькі, але їх часто замінюють аналогічними з великим обсягом. Після цього потрібно взяти хрестову викрутку і відкрутити бічну кришку пристрою. Важливо не втратити деталі, особливо пружинний. Наступним кроком буде відділення патрона, потрібно зняти барабанний блок і зарядний ролик. Останні слід протерти ганчіркою без ворсу. Після цього майстер відкручує ще два гвинта, знімає очищувальне полотно, протирає його і припудрює. Це важливо для якісного друку. Після цього бункер остаточно готовий до використання. Для початку потрібно очистити його від відпрацьованого тонера, інакше під час друку можуть з’явитися плями або блідість. Варто протерти прокладки, для цього добре підійде ватна паличка. Тепер можна заправляти тонер. Важливо купити відповідну марку картриджа, інакше принтер буде погано друкувати. Після правильної і акуратної заправки картридж збирається назад. Майстер стежить за тим, щоб деталі не були втрачені або забруднені.

Як вибрати професіоналів?

Ось як це відбувається Заправка картриджа. Дніпровський район це місце, де майстрів легко знайти, але багато хто з них забувають чистити деталі картриджів, не беруть в руки тонер і працюють, спираючись на незнання клієнта. З них мало хто дійсно робить свою роботу, щоб картридж працював краще, а тонер витрачався повільніше. Їм вигідніше частіше ремонтувати принтер і заправляти його. Тому при виборі сервісного центру важливо дивитися на відгуки клієнтів. На деяких сайтах відгуки можна налаштувати. Їх легко відрізнити по грамотності письма і надмірно захопленому тону, часто вони негативно описують досвід роботи з конкурентами.

 Якщо ви вже прийшли в майстерню, то можете розпитати майстра про деталі його роботи. Крім основних етапів роботи, описаних вище, він зможе пояснити дрібні деталі і підказати, якими інструментами користується. Важливо, щоб майстер зробив пробну пломбу після закінчення роботи. Це означає, що він націлений на результат і готовий підтвердити якість своєї роботи. Ще один важливий момент – гарантія. Хороший майстер впевнений в собі, тому готовий дати гарантію, що проблем не виникне.