Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа на Лівому березі Києва

Сучасні друкарські пристрої мають високу швидкість і якість роботи. Однак щоб візуалізувати файли на папері, потрібен тонер, який є витратним матеріалом. Якщо якість надрукованого матеріалу залишає робити кращого, то це вказує на те, що його вже витрачено, тому необхідно заповнити ресурс. Ось чому завжди затребувана послуга заправки картриджа на Лівому березі в Києві.

Коли час заправляти картридж принтера

Ресурс у будь-якого картриджа обмежений, тому його потрібно або замінювати новим, або заправляти. Зазвичай однієї заправки фарбувальною речовиною вистачає на друк 1000-2000 аркушів, але це залежить від використовуваної технології.

Визначити, що настав час заправити картридж, можна за тим, що на друкованій сторінці з’являються дефекти. Наприклад, це стосується білих або світлих смужок у тексті або картинці, блідості використовуваних відтінків.

Чому люди вважають за краще заправляти картридж

По-перше, це суттєво економить гроші. Заправка позбавить від необхідності купувати дорогі нові картриджі. Можна заощадити без шкоди для якості.

По-друге, нові якісні чорнило і тонер прекрасно працюють з принтерами різних торгових марок. Відбитки матимуть високу роздільну здатність.

По-третє, заправка картриджа, тобто багаторазове його застосування – це турбота про екологію. Понад 500 млн. порожніх картриджів щороку відправляють на звалища. Якщо повторно користуватися ними, то це допоможе зменшити обсяги відходів, що благотворно позначиться на стані довкілля.

Де можна заправити картридж принтера в Києві

Greentex Center має ряд переваг:

  • представлено широкий асортимент витратних матеріалів для офісної техніки;
  • постійно діють знижки, акції, бонусні програми;
  • на всі послуги зроблені доступні ціни;
  • все технічне обслуговування здійснюється з високою якістю виконання;
  • практикується професійний підхід;
  • є послуга доставки картриджа, тобто кур’єр забере його, а потім назад привезе.

Найкраще заправляти картридж відразу після того, як погіршиться якість друку. Наприклад, якщо помічено, що один колір починає зникати, то найкраще подбати про сервісне обслуговування якомога швидше. В іншому разі сопла друкуючої головки пошкодяться. Краще не допускати поломок, а довіритися досвідченим і кваліфікованим майстрам.