Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа MF 4570

Компанія Canon, відома в усьому світі своїм високоякісним фотообладнанням, також набула величезної популярності в останні роки завдяки виробництву поліграфічного обладнання дуже високої продуктивності і функціональності. Одним з найпопулярніших на вітчизняному ринку став принтер виробництва компанії Kenon – модель МФ 4570.

При цьому МФУ, крім поліграфічної функції. Також було додано сканування та копіювання, можливість роботи в  мережі. Це дуже зручно при експлуатації такого обладнання для великої кількості людей. Так що зараз такі пристрої дуже цінуються співробітниками великих офісів, адже їм більше не доводиться товпитися навколо одного МФУ, приносячи незручності один одному.

Canon MFP MF 4570 – лазерний принтер 4 в 1 (принтер, сканер, ксерокс, факс). Якщо бути точним, то в обладнанні використовується факсимільний зв’язок (тобто факс без трубки). Колір залишився чорно-білим, як і попередня модель 4550, але швидкість друку трохи збільшилася. На даний момент це 25 сторінок в одну хвилину. Всі покупці повинні знати, що пристрій багатофункціональний СЧ 4570 зовсім недорогий в обслуговуванні.

Якщо є необхідність відремонтувати принтер, замініть ролики захвату та інші запчастини або заправте картридж Canon MF 4570, тоді отримати послуги оперативного швидкого ремонту принтера можна в будь-який час дня і ночі в сервісному центрі Greentex в Києві. Кваліфіковані майстри заправлять ваш картридж (струменевий або лазерний) безпосередньо в сервісі або приїдуть за вказаною вами адресою і виконають всі дії прямо на ваших очах.

Основні характеристики Canon MF 4570 All-In-One включають:

 • Факсимільний зв’язок (можливість передачі інформаційних даних за допомогою використання телефонних проводів).

 • Копіювання, друк, сканування.

 • Високошвидкісний інтерфейс USB 2.0.

 • Друкуйте сторінки обсягом до 25 сторінок за одну хвилину.

 • Мережеве сканування.

 • Друк може здійснюватися за допомогою планшетів, мобільних телефонів, (в попередніх моделях цієї лінійки Kenon таких функцій не було).

 • Автоматичний двосторонній друк.

 • 251-листовий вхідний лоток, вхідний лоток на 100 аркушів.

 • Автоматична подача для паперу формату 35 аркушів формату А4.

 • Тихий рівень шуму  – 43 дБ.

 • Рідкокристалічний дисплей (інтуїтивно зрозумілий у використанні).

 • Розміри принтера – 390х421х370 міліметрів.

 • Вага – 12,3 кілограма.

Якщо вам потрібні послуги заправки Canon
MF 4570
, у вас завжди є можливість звернутися до висококваліфікованих фахівців сервісного
центру Greentex
які готові допомогти вам з принтерами в будь-який час доби. При цьому заправка MF 4570 Вона проводиться в найкоротші терміни в майстерні або у вас вдома / офісі за доступною ціною. Майстри, за бажанням клієнта, можуть виїхати в будь-який район Києва.

 

Щоб замовити заправку картриджа Canon:

У нашому сервісному центрі вам достатньо зателефонувати за вказаним на сайті компанії номером телефону і розповісти менеджеру про свою проблему. Через кілька годин до вас приїде наш майстер, а ще через годину ваш принтер або МФУ знову безперебійно працюватимуть. На всі проведені роботи наші фахівці видають гарантію. Також в нашій майстерні ви завжди можете купити нові оригінальні і сумісні картриджі для вашого поліграфічного обладнання. Тому звертайтеся до професіоналів нашого сервісу в будь-який зручний для вас час.