Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа HP LJ PRO M401DW

Сьогодні важко уявити сучасний світ без принтера і факсу. На жаль, дуже часто ламаються принтери, якими ми звикли користуватися в повсякденному житті. Неважливо, де вони використовуються, на роботі або вдома, і як часто ламаються. Точніше, як часто вони стають несправними з однієї простої причини – картридж з фарбою стає порожнім. Щоб вирішити цю непросту ситуацію, потрібно зробити просту річ – заправити картридж. Але ні в якому разі не рекомендується робити це самостійно, адже можна нашкодити техніці. Набагато доцільніше звернутися до фахівців в цій області. 

Сервісний центр  Greentex
 пропонує свої послуги з швидкої заправки картриджів від різних компаній, в тому числі і такої популярної, як HP. 

Найголовнішою перевагою компанії є її співробітники, адже вони професіонали своєї справи. У цеху заправляються абсолютно різні типи картриджів принтерів. Наприклад, існує 
заправка HP LJ PRO m401DW,
а також інших моделей. Останнім часом дуже частим попитом стало заправити картридж HP LJ  PRO m401DW, тому що цей картридж встановлюється в потужних принтерах, які іноді друкують практично безперервно. До нас часто звертаються з такими запитами, як: заправка картриджа НР КиївЗаправка картриджа HP, так як наша компанія знаходиться в місті Київ. 
Розглядаючи складну роботу по заправці моделі HP LJ PRO M401DW, необхідно виділити кілька професійних етапів магістерської роботи. 
1. За допомогою спеціальної викрутки майстер знімає захисну шторку патрона;
2. Потім знімаються штифти, що фіксують половинки картриджа;
3. Стріляє плоскогубцями барабанний агрегат і зарядний ролик;
4. Далі зніміть два гвинти та очисне лезо та очистіть шахтний бункер;
5. Заливає нову фарбу;
6. Після цього збірка проводиться в зворотному порядку і картридж готовий до роботи як новий.
Насправді тільки подумки можна замінити фарбу в картриджі і неспеціалісту. Але в реальності, розібравши картридж, тільки майстер заправки картриджів не може заплутатися в дрібних деталях. 
Філософія нашої компанії абсолютно проста і логічна. Ми вважаємо, що якщо потрібно виконати роботу, то робити її потрібно добре, а не навмання. Тому ми пропонуємо професійну безкоштовну консультацію по телефону, а також певні знижки при замовленні наших послуг. Також не має значення, в якій області є проблема з картриджем – Заправка картриджів 

Печерський район  або заправка картриджа іншого району міста Києва буде проведена досить швидко і без будь-яких проблемних ситуацій. Адже клієнт перш за все для Greentex.

Додатковими моментами, які супроводжують надання послуг заправки картриджів, є наступні:

  • професійні консультації;
  • Заповнення;
  • біржа;
  • реставрація;
  • перепрошивка і розблокування;
  • заправка струменевих картриджів.