Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте чорнильний картридж HP LJ Pro M225

Ми навіть не можемо поставити собі за те, який будинок почнеться, якщо у вашому офісі перестане працювати все поліграфічне обладнання. Це, без сумніву, призведе до обурення клієнтів, вони відб’ють підписання договорів, друк документів на поставку продукції і багато іншого. Така робота офісних працівників не сподобається вашим клієнтам і партнерам, сильно вдарить по іміджу вашої компанії.

Чому саме з нами.

Всього цього можна уникнути, якщо вчасно звернутися в нашу компанію Greentex. Вам буде гарантований якісний сервіс – Заправка  картриджа HP

у Києві. Наші фахівці виконують свою роботу на високому рівні. Їх професіоналізм дозволяє їм якісно виконувати свою роботу в найкоротші терміни.

Якщо ви подивитеся на прайс-лист наших АЗС, то переконаєтеся, що наші послуги не тільки на високому рівні, але і за найдоступнішою ціною. Замовити послугу у нас досить просто – 
Заправте картридж  НР Київ
. Досить зателефонувати нам по телефону або залишити заявку на нашому сайті.

Для роботи типу 
Заправка картриджа HP LJ Pro M225 
Наші фахівці мають індивідуальний підхід. Це запевняє клієнта, що робота буде виконана на чіткій основі, з урахуванням всіх очевидних проблем і побажань клієнта.

Переваги роботи з нами.

Заправка картриджів: Печерський район – це місце, куди приїде наш майстер, щоб надати послугу за кілька хвилин. Так, ви правильно прочитали, не обов’язково приносити нам картридж, якщо ми можемо до вас приїхати. Прямо на місці, у вас вдома або в офісі будуть виконані наступні роботи:

        • Повне розбирання картриджа.

        • Детальна діагностика та огляд всіх деталей на знос.

        • Ретельне очищення всіх валів і лопатей.

        • Змащення всіх шестерень і механізмів без винятку.

        • Професійна заправка картриджа з тонером.

        • Збірка всіх систем після заправки.

Після того, як всі ці роботи будуть виконані, майстер приклеїть унікальний індивідуальний штрих-код. Це гарантія нашої роботи на весь період. Всі дані вносяться в комп’ютер нашої компанії. Такі дії допомагають вам і нам в довгостроковому укладенні договору на обслуговування, про який піклуються 

Сервісний центр Greentex 

у Києві.

Хочеться відзначити, що всі деталі, які потребують заміни, через їх критичного зносу будуть замінені прямо на місці, на фірмові оригінали. Після цього картридж проходить випробування і повинен бути упакований в захисну упаковку. 
Заправка M225
нашими фахівцями займає в середньому від 15 до 20 хвилин.

Ми категорично не плутаємо старий модельний ряд з новим, який залишився в тонері. Наші фахівці утилізують його і тільки після цього заправляють новий. Вартість нового картриджа набагато вище, ніж 


Заправка HP LJ Pro M225 


в нашому сервісному центрі. Ми знаємо і підказуємо клієнту, де і на чому можна заощадити, не пошкодивши обладнання.

Користувачеві поліграфічного обладнання буде приємно працювати на ньому. Він не буде переживати, що виникнуть непередбачені ситуації і неполадки. Надійна продуктивність картриджа підвищує продуктивність ваших співробітників і економить аркуші паперу, які не потрібно передруковувати.