Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте чорнильний картридж HP LJ Pro M126

Будь-картридж рано чи пізно вимагає заправки, це стає зрозуміло в тому випадку, коли принтер відмовляється нормально друкувати, видає смужки на аркуші. Саме в цьому випадку продовжити роботу може допомогти заправка картриджа. 
Сервісний центр Greentex
  пропонує свої послуги з заправки картриджів. Поряд з якістю і швидкістю роботи, ми пропонуємо оптимальні ціни на послуги.

Варто відзначити, що самостійно це зробити складно заправка картриджа HP, Київ  дає можливість зробити це за допомогою фахівців, які працюють в нашому сервісному центрі. Все це непроста процедура, що вимагає додаткових знань пристрою, володіючи тонкощами процесу, потрібно заправляти картридж, щоб не нашкодити йому і дозволити друкувати як раніше. Про це подбають наші фахівці.

Не думайте про покупку нового картриджа або заправці старого. Судіть самі, заправка картриджа типу  HP LJ Pro M127 абсолютно відповідає ресурсу нового патрона. При п’ятивідсотковому покритті листа формату А4 тонером однієї заправки вистачає на півтори тисячі сторінок. Це означає, що немає необхідності купувати нові картриджі HP,  заправка  картриджа є набагато більш оптимальним рішенням і помітною економією коштів.

Наші послуги

Як вже було сказано вище. Ми пропонуємо комплекс послуг, які гарантують якість робіт, швидкість їх виконання і низькі ціни. Нехай це буде простою справою для всіх – заправка картриджів, Святошинський район  Зараз він може славитися своїм сервісним центром, який надає послугу заправки всього за 15 хвилин.  Отже, крім перерахованих послуг, ми пропонуємо

·       Термінова заправка;

·       Заправка  з максимальним об’ємом тонера

·       Відновлення барабанних фото

Крім того, фахівець може виїхати безпосередньо до вас при необхідності 

Заправка M126

  в кількості більше трьох штук. Важливо відзначити, що перед заправкою ми повинні протестувати картридж на його працездатність і знос. Після цього картридж повністю очищається від старого тонера. При цьому опрацьовуються всі деталі. Вали і лопаті також поліруються. Ця процедура дозволяє картриджу з новою заправкою працювати краще. Після цього заправляємо картридж тонером, замінюємо чіп, прибираємо залишковий заряд електрики. Обов’язково перевіряється кожен картридж, після чого він запаюється в світлонепроникний пакет.

Звернувшись в наш сервісний центр, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані якісно. Ми гарантуємо відмінну роботу витратних матеріалів і те, що ваше обладнання буде гідно працювати в майбутньому. Грамотних Заправка HP LJ Pro M126  полягає в дотриманні великої кількості правил, де потрібні знання інженера, який виконує цю роботу. Якщо виконати роботу погано або погано видалити залишки старого тонера, це може бути чревате поганим друком, ще гірше – деталі оргтехніки можуть припадати пилом, що призведе до поломок. Словом, саме в руках наших фахівців варто віддати патрон для впевнено якісної заправки.