Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте чорнильний картридж HP LJ Pro 400

Вибір більшості користувачів ПК на користь принтерів HP обумовлений їх низькою вартістю, але фінансові витрати на заміну картриджів набагато вище. Правда, є спосіб знизити ціну обслуговування оргтехніки компанії   НР – заправка картриджа, яку повинен проводити професійний майстер.

Помилки при самостійній заправці

Наш Сервісний центр  Greentex

надає послугу заправки картриджів HP в Києві, використовуючи тільки сертифіковану продукцію, що поставляється перевіреними компаніями, які успішно співпрацюють з нами вже кілька років.  Цю процедуру повинні проводити тільки навчені люди. Наприклад, варто виділити основні неприємності, до яких може привести неправильний Заправка картриджів  НР ЖЖ PRO 400:

·   погіршення якості друку текстових файлів і зображень;

·   зниження швидкості друку;

·   поломка механіки оргтехніки;

·   вихід з ладу процесора;

·   поломки термоблока принтера;

·   повна відмова пристрою.

Саме тому   Заправка HP   LJ   PRO  400 

повинна виконуватися виключно професіоналами – тільки так можна гарантувати, що принтер після виконання всіх необхідних операцій буде працювати як новий, все ще відображаючи якісне зображення на папері. Крім того, звичайному користувачеві ПК досить складно визначити, яку марку чорнила потрібно придбати для заправки картриджа його моделі принтера. Ще один важливий нюанс – Заповнення  PRO 400 неможливий без спеціальної очищувальної рідини і шприца, оснащеного пломбувальною голкою.

Кроки для заправки картриджа HP

Професійна заправка картриджів фахівцями нашого сервісного центру Greentex здійснюється в кілька етапів:

·   за допомогою спеціального інструменту патрон акуратно розбирається;

·   після цього його ретельно очищають від відпрацьованого тонера за допомогою очищувальної рідини;

·   внутрішні частини картриджа (фоторецептор, мікросхема, магнітний вал і інші) повинні перевірятися в момент зносу і при необхідності змінюватися;

·   ємність з тонером за допомогою шприца наповнюється чорнильним порошком;

·   Картридж зібраний, і фахівці перевіряють якість його друку.

Що Заправте картридж    НР (Київ і область), звертайтеся до майстрів нашого сервісного центру. Вартість послуг центру досить конкурентна, адже ми дбаємо про те, щоб вона була доступна клієнту з будь-яким доходом. Даємо гарантію на виконані роботи.

 У нашій компанії працюють тільки навчені майстри, які вже кілька років займаються заправкою картриджів, а також ремонтом принтерів. Одна з основних частин Києва, куди ми здійснюємо 
Заправка картриджів
  – Печерський район. Крім того, фахівці оперативно заправляють картриджі і в інших районах міста. Клієнти можуть оплатити послугу як через інтернет (за безготівковим розрахунком), так і готівкою. Переконатися у відмінній репутації нашого сервісного центру нескладно – для цього потрібно просто звернути увагу на численні відгуки в глобальній мережі.