Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте чорнильний картридж HP LJ P1102

Висока якість, а також висока швидкість роботи – ось 2 головних переваги принтерів від Hewlett Packard. Як і багато принтери інших фірм, струменеві принтери HP мають встановлену систему подачі чорнила (СНПЧ), що забезпечує економію на друці.

Однак найбільшою популярністю стали лазерні принтери HP. 
Заправка
  картриджа Він потрібно не тільки для струменевих принтерів, але і для багатьох лазерних моделей. Однією з таких моделей є HP LJ P1102. Однак через певний період картридж доведеться замінити. У цій статті ми поговоримо про алгоритм Заправка картриджів  НР ЖЖ Р1102.

Принтер HP LJ P1102 оснащений картриджем CE285A. Спочатку розташуйте картридж принтера так, щоб його ручка була звернена від вас. Для заправки картриджа, перш за все, потрібно відкрутити бічний гвинт, після чого необхідно з максимальною обережністю зняти праву бічну кришку і зрушити половинки HPNo285A щодо пар. Важливо, щоб пружини кришки з-під барабана знімалися разом з бічною кришкою.

No 285А розділений на 2 частини. У першій частині є ємність, наповнена використаним тонером, саме його потрібно спорожнити. Далі потрібно зняти вал з-під заряду CE285A і спеціальне очищувальне лезо. Дуже важливо, щоб ви не пошкодили лопаті відновлення, вона розташовується біля ракеля. Зігнуте лезо призведе до витоку вашого патрона. Після виконаних дій потрібно струсити бункер пристрою. Далі потрібно пропилососити всі компоненти картриджа 85А і переконатися, що ущільнювач ракеля залишається чистим.

Наступним кроком буде власне заправка картриджа принтера. Для цього в принтер необхідно залити спеціалізований тонер. Зверніть увагу, що ця раковина не працюватиме для попередніх принтерів. Знімаємо магнітний вал, відкрутивши бічний гвинт. Магнітний вал сушать і очищають спеціальною рідиною, призначеної для цієї мети. Для заправки картриджа HP LJ P1102 потрібно в дозуюче лезо залити 60 грам тонера. Після виконання всіх цих дій необхідно повернути всі запчастини принтера на місце. Останнім нашим кроком буде діагностика працездатності картриджа. Для цього потрібно роздрукувати тестову сторінку, якщо все зроблено правильно, то прилад повинен друкуватися як новий.

Однак для новачка Заправка картриджа HP LJ P1102

  Справа досить складна. Через свою недосвідченість він часто ламає вразливі частини принтерів. Але не варто впадати у відчай нашому сервісному центру Сервіс   Greentex

Ми допоможемо вам заправити картридж. Ми виробляємо заправку в Голосіївському районі і даємо гарантію на швидке і якісне обслуговування. Якщо вам потрібно Заправте картридж  НР в Києві, тоді ви можете зв’язатися з нами. Також ми займаємося обнуленням спеціалізованих чіпів на картриджі, які обмежують кількість роздруківок. Наш сервісний центр обслуговує всі сучасні моделі принтерів від Hewlett Packard.