Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Canon MF4140

Використання багатофункціональних пристроїв японського бренду Canon MF 4140 в офісних установах значно збільшує процес офісної роботи, оскільки такий пристрій поєднує в собі всі необхідні функції для друку документів і графічних зображень. В одній конструкції  є принтер, ксерокс, сканер,  факсимільний пристрій. І Заправка картриджа Canon MF4140 коштує не так дорого, і її завжди можна зробити в сервісному центрі Greentex в  Києві.

 

Основні і необхідні функції в одному пристрої стають можливими за умови, що на кожному етапі дії буде не дуже велике навантаження. Власне, тому такі пристрої мають своїм прямим призначенням роботу на невеликих підприємствах, в офісах, а також відноситься до особистого споживчого використання.

Основне призначення і параметри патрона MF4140

В офісах з невеликою кількістю співробітників (до 10 осіб) будь-яка оргтехніка використовується близько чверті робочого часу. Якщо передбачити такий час простою друкарського обладнання, яке підключено до електромережі, то слід впроваджувати технологію максимального енергозбереження, що, звичайно ж, було очевидно конструкторам Canon.  Саме тому MF 4140 призначений для роботи в сплячому режимі при споживанні близько 3 Вт.

 

До основних технічних характеристик МФУ MF4140 можна віднести:

 

  • швидкість лазерного друку в монохромі (20 сторінок в хвилину);

  • масштабування при копіюванні – 50 – 200 відсотків (з кроком в 1 відсоток);

  • обсяг факсимільної пам’яті – 256 сторінок;

  • глибина кольору сканування – 24 біта;

  • Прийом і передача факсів – швидкість 33, 6 кбіт / с.

Якщо говорити про стандартну якість друку або сканування, то воно дорівнює 600 х 600 точок на дюйм. А якщо використовувати автоматичне поліпшення, то цей показник збільшиться до 960 х 9600 точок на дюйм. Також програмне забезпечення пристрою дозволяє сканувати PDF файли та надсилати їх електронною поштою.

Що стосується патронів Canon MF 4140, то вони мають класичну конструкцію основних елементів. Крім того, такі патрони характеризуються високим ступенем надійності, простотою експлуатації і можливістю повторного заправка MF 4140. Друк на MF4140 здійснюється за допомогою повноцінного оригінального картриджа FX 10, який влаштований за типом «все-в-одному». У його конструкції відразу є барабанний блок, очисні механізми і отвір для заливки тонером.

 

До переваг використання цього принтера в основному можна віднести простоту заправки Canon MF4140. Потрібно просто зняти блок і вставити новий там же. При цьому якість друку залишається незмінною і якісною. Природно Фахівці сервісного центру Greentex в будь-якому районі Києва допоможуть швидко заправити картридж.

Варто відзначити, що поки ресурс фоторецептора не вичерпається, рекомендується завжди заправляти картридж такого обладнання. В цьому випадку слід виконати наступні дії:

 

  • очистити картридж від бруду і відпрацьованого тонера;

  • перевірити технічну справність всіх деталей;

  • вибрати відповідний тонер;

  • зняти електростатичний заряд;

  • Тестовий друк.

Заправляти картридж MF4140

рекомендується в умовах сервісного центру Greentex, який має спеціалізоване професійне обладнання.Скориставшись послугами сервісного центру Greentex по заправці картриджів, кожен користувач може бути впевнений в надійній і якісній роботі свого принтера або МФУ.