Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Canon FAX-L160

Якщо ви не можете визначитися, який друкувальний пристрій купити, то повинні з самого початку розуміти, що одного разу доведеться зайнятися закупівлею витратних матеріалів для пристрою, а також заправкою новим тонером або чорнилом. З метою економії варто відзначити, що заправка картриджів Canon дозволить споживачеві значно знизити витрати на друк документації. При цьому буде забезпечена відмінна якість друку.

І хоча сам виробник закликає не користуватися такою послугою, як заправка картриджів лазерних принтерів Kenon, заправити картридж Canon своїми руками все ж цілком реально , максимально забезпечуючи нешкідливість процедури подальшої експлуатації друкувального пристрою. Завдяки високому ресурсу, який був закладений виробником в нові оригінальні картриджі Kenon, їх  заправка можлива неодноразово, а при відновленні картриджів термін служби може бути збільшений, при цьому якість друку не знижується.

Японська компанія Canon при виготовленні друкарських машин доклала максимум зусиль, щоб продовжити заправку картриджів Canon, тим самим надаючи споживачеві право на широкий вибір. Саме тому Заправка факс-L160 не має проблем із блокуванням принтера. Заправка картриджів Canon сьогодні – це проста і перевірена процедура, яка дозволяє заощадити кошти при мінімізації негативного впливу на якість відтворених копій і відбитків. В У сервісному центрі Greentex

в Києві послуги з заправки картриджів Kenon можуть бути виконані в найкоротші терміни, з високим ступенем надійності і відсутністю ймовірності поломки заправленого обладнання.

Як для пристроїв Kenon, так і для картриджів інших виробників співробітники Greentex заправляють картриджі для лазерних МФУ. При цьому якість відбитків можна порівняти з якістю, яке виходить при використанні оригінальних картриджів.

Принтер-Canon FAX-L160, в якому використовується технологія лазерного чорно-білого друку, призначений як для домашнього використання, так і для використання в невеликих офісах. Максимальний формат друку на обладнанні – А4. Швидкість друку до 12 сторінок за хвилину з максимальною роздільною здатністю друку 600 x 600 dpi. Сервісний центр Greentex також пропонує послуги з технічного обслуговування та ремонту принтерів Canon FAX-L160 з гарантією на всі види виконуваних робіт.

До основних видів несправностей на МФУ Canon FAX-L160 відносяться:

  • брудний друк;

  • застрягання паперу;

  • проблеми з подачею листів;

  • скрип або потріскування під час роботи приладу.

Ремонтно-відновлювальні роботи принтерів Canon FAX-L160 в сервісному центрі Greentex – це завжди дуже зручно і ефективно. Заправка Canon FAX-L160 а інші моделі виробляються в майстерні компанії або вдома у замовника за його бажанням. Також в сервісі можна замовити оренду лазерних картриджів, замінити чіпи в картриджах, відремонтувати лазерні та струменеві картриджі, відновити картриджі, флеш-принтери, встановити СНПЧ і так далі. Переваги  , які отримують наші клієнти:

  • якісна робота по заправці картриджів Canon;

  • можливість ремонту в майстерні або в квартирі, офісі;

  • гарантія на виконані роботи;

  • економічність заправки;

  • цілодобовий прийом клієнтів.

Тому, якщо у вас виникли проблеми з принтерами, зверніться в нашу компанію і скористайтеся пристроями протягом декількох годин.